2020’nin Aksesuar Trendi: İsimli Kolyeler

Sadece ayakkabıların ya da kıyafetlerin değil aksesuarların da kendi içerisinde trendleri olabiliyor.   2020 yılının aksesuar trendleri kapsamında hangi tasarımların ön plana çıktığını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için yeni  sezonun aksesuar trendlerini mercek altına aldık.  Tüm tasarımlar arasında en çok ön plana çıkan indigotaki.com’un isimli kolye modelleri oluyor. İsimli kolyelerle sevdiklerinize uzun süre unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz!

Şimdilerde İsimli Kolyeler Moda!

Öncelikle bu  kolyelerin yeni tasarımlardan biri olmadığı bilgisini aktaralım. İsimli kolyeler zaten uzun zamandır vitrinleri süslüyordu. Ancak  yeni sezonda bu kolyeler hiç olmadığı kadar popülerlik kazandı ve tasarımların içinde bulunduğumuz dönemde adeta altın çağını yaşadıklarını söyleyebiliriz. Onlarca farklı model seçeneği eşliğinde beğeniye sunulan  tasarımların iki ya da üç farklı isim yazılarak hazırlanabildiğini belirtelim.

Aynı zamanda bazı evrensel figürler kullanılarak dizayn edilen tasarımlar çok daha fazla ilgi görmeye başladı. Sonsuzluk işareti, kalp, kar tanesi, su damlası gibi popülerliğini asla kaybetmeyen figürlerle dizayn edilen kolyeler en özel zamanlarda bile harika bir hediye seçeneği olabiliyor. Bu tasarımların kendi içerisinde geniş bir seçenek yelpazesi sunduğunu da belirtmek gerekir. Örneğin son derece sade bir görünüme sahip olan  isimli kolyeleri tercih edebilir ya da seçiminizi escort bayrampaşa parlak taşlarla süslenerek ışıltılı bir görünüm kazanan tasarımlardan yana yapabilirsiniz.

Sevdiklerinize İsimli Kolye Hediye Edin!

İç içe geçmiş halkalar ya da iç içe geçmiş kalp figürü şeklinde dizayn edilen modeller 4 farklı ismin yazılmasına bile olarak tanıyabiliyor.  Bu kolyelerin genellikle günlük hayatta tercih edildiğini belirtelim.  Ancak parlak taşlarla süslenen ya da gösterişli bir tasarıma sahip olan isimli kolye modelleri şık davetlerde bile tercih edilebiliyor. Bu kolyelerin altın kaplama olarak da hazırlanabildiğini bilmeyenler için aktaralım.

Özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak rahatlıkla satın alabileceğiniz isimli kolye modellerini  internette rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Hatta son derece makul fiyatlar görmek isterseniz rotanızı hemen indigotaki.com adresine çevirin. Bu sitede model seçenekleri son derece fazla ve beraberinde fiyatların da bir hayli uygun olduğunu belirtmek gerekiyor.  Düşük fiyatlara cazip ödeme kolaylıkları da eşlik ediyor.