Göğüs Nasıl Büyür ? Göğüs Büyütme Yöntemleri ve Egzersizleri

göğüs nasıl büyür

Göğüs Nasıl Büyür?

Kadınların en çok sorduğu sorulardan biri göğüs nasıl büyür sorusu. Estetik görünüm açısından birçok kadının tercih ettiği büyük göğüslere ulaşmak için yapılması gerekenler var elbette. neredeyse her kadının hayali olan büyük göğüsler özellikle moda akımlarıyla birlikte popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Kadınsı hissetmek her ne kadar yalnızca büyük göğüsler sayesinde mümkün olmasa da bu algıyı değiştirmek biraz zor. Eğer siz de göğüslerinizin daha büyük olmasını istiyor, kendinizi göğüs nasıl büyür sorusunu sorarken buluyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve artan imkanlar sayesinde göğüs büyütme yöntemleri artmaya devam ediyor. Bu göğüs büyütme yöntemleri arasından size en uygun olanını seçerek hayalinizdeki göğüslere kavuşabilirsiniz.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Göğüs büyütmede artık pek çok yöntem var. Cerrahi işlemlerden ilaçlara kadar geniş bir yelpazeye sahip olan göğüs büyütme yöntemleri arasında en çok tercih edileniyse doğal yöntemler. Göğüs büyütme doğal yöntem ile mümkün. Ancak bu süreç içerisinde sabırlı ve istikrarlı olmak şart. Her ne kadar göğüs büyütme doğal yöntem ile mümkün olsa ve kesin sonuçlar verse de bu sonuçları hemen alamayacağınızı da söylemek gerekir. Doğal göğüs büyütme yöntemleri evde olan malzemelerle kolay bir şekilde yapılabilir. İşte karşınızda kolayca uygulayabileceğiniz göğüs büyütme yöntemleri evde yapabileceğiniz uygulamalar.

Keten Tohumu

Göğüs büyütme bitkisel yöntemlerle de mümkün. Bunlardan ilk akla geleni de keten tohumu. Kan akışını hızlandıran keten tohumu göğüslerin büyüyüp sıkılaşmasını sağlayan enzimlerin de üremesini sağlıyor. Siz de göğüs büyütme bitkisel yöntemleri sayesinde sağlıklı bir şekilde hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca keten tohumu göğüste kist ve tümör oluşumunun da önüne geçiyor. Keten tohumu yağını her gün düzenli bir şekilde göğüslerinize uygulayabilirsiniz. Dilerseniz de keten tohumunu sıcak su da bekletin ardından çıkan suyla göğüslerinize masaj yapabilirsiniz. Her gün bir tatlı kaşığı keten tohumu tüketerek de sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz.

Rezene Tohumu

Göğüs büyütme bitkisel çözüm yollarıyla mümkün. Bu yöntemlerden biri olan rezene tohumunun göğüsleri büyütücü bir etkisi var. Östrojen hormonunu arttıran flavonois maddesi rezene tohumu içerisinde oldukça fazla. Bu madde göğüsleri büyütüp canlandırıyor. Her gün 3 fincanı geçmeyecek şekilde rezene çayı içerek göğüslerinizi büyütebilirsiniz. Ancak dilediğiniz görünüme kavuşmak için biraz sabretmeniz gerekecek. Göğüs büyütme bitkisel çözüm yolları arasındaki rezene aynı zamanda midenizi rahatlatacak ve sakinleşmenizi sağlayacak.

Çemen

Çemenin göğüsleri büyüten ve sıkılaştıran bir etkisi var. çemende bulunan etken maddeler östrojen ve progesteron hormonlarının aktifleşmesinde ve salgılanmasında önemli bir rol oynuyor. Öncesinde kuruttuğunuz çemeni ezerek toz haline getirin. Ardından toz haline gelen çemen üzerine biraz su ekleyin ve macun kıvamını almasını sağlayın. Elde ettiğiniz bu macunla günde iki kez göğüslerine masaj yapmanız gerekiyor. Dilerseniz çemen otu yağı kullanarak da göğüslerinize masaj yapabilirsiniz. Masaj öncesinde yağı avuçlarınızın arasında alıp biraz ısıtmanızda fayda var. Göğüs büyütücü yağlar aynı zamanda göğüsteki kan dolaşımını da hızlandırıyor. Hızlanan kan dolaşımı da göğüslerin daha canlı ve dik durmasını sağlıyor. Göğüs büyütücü yağlarla her gün göğüslerinize yılmadan masaj yapmanız şart.

Maydanoz

Yeşil yapraklı sebzeler her derde deva olduğu gibi göğüslerin büyümesinde de oldukça etkili. Bunlardan biri olan maydanoz kadınlık hormonunun salgılanmasını arttırıyor ve bu sayede göğüslerin büyümesine yardımcı oluyor. Her gün düzenli bir şekilde maydanoz tüketerek göğüslerinizin büyümesini sağlamanız mümkün. Dilerseniz de maydanozu demleyerek günde 2 bardak maydanoz suyu da tüketebilirsiniz.

Buğday Tohumu Yağı

Göğüs büyütme yöntemleri bitkisel seçeneklerle dolu. Bu seçeneklerden biri olan buğday tohumu yağı, göğüslere masajla uygulandığı zaman bölgedeki kan akışını hızlandırıyor ve oksijen iletimini arttırıyor. Ayrıca buğday tohumu yağı içerisinde bulunan E vitamini göğüslerin sarkmasının da önüne geçiyor. Göğüs büyütme yöntemleri bitkisel seçenekler sayesinde çok daha masum çok daha sağlıklı bir hal alıyor.

Cüce Palmiye (Saw Palmetto)

Doğal yöntemlerle göğüs büyütme seçeneklerinden biri olan cüce palmiye birçok kişi tarafından hala bilinmiyor. Göğüs büyütücü bitkiler arasında yer alan cüce palmiye, yaklaşık olarak 4 metre boylarında olan küçük bir ağaç. Ağacın içeriği kadınların göğüs büyütmesine yardımcı maddelerle dolu. Göğüs büyütücü bitkiler içeriğine sahip kapsüllerden alarak da dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. ancak kapsül kullanımında aşırıya kaçmamanızda fayda var. Ayrıca kapsül kullanımı öncesinde bir uzmana danışmalısını. Etken maddelere de alerjiniz olup olmadığına dikkat edin.

Şerbetçi Otu

Östrojenik içeriğe sahip olan bitkilerden bir diğeri de şerbetçi otu. Göğüs büyütmede sıkça kullanılan bu otu kullanım öncesinde belirli bir süre yağın içerisinde bekletmek gerekiyor. Çünkü yağ otun içerisindeki etken maddelerin çözülmesini ve işlevini daha iyi bir şekilde yerine getirmesini sağlıyor.

göğüs büyütme ameliyatı

Göğüs Büyütme Ameliyatı

Göğüs büyütme yöntemleri arasında yer alan göğüs büyütme ameliyatı özellikle son dönemlerde birçok kadın tarafından tercih ediliyor. Çünkü göğüs büyütme ameliyatları artık çok daha kolay. İlerleyen estetik yöntemleri sayesinde acısız ve ağrısız bir şekilde siz de bu yöntemden faydalanabilirsiniz. Silikon meme protezi ile yapılan göğüs büyütme ameliyatları meme dokusu ya da kas dokusu altına yerleştirilen bu protezlerle gerçekleştiriliyor. Silikon protezler sayesinde meme hacmi arttırılıyor ve meme duruşunun daha dik olması sağlanıyor. Göğüs büyütme ameliyatı yalnızca göğüslerin büyütülmesi için değil asimetrik görüntünün giderilmesi, doğum sonrasında meydana gelen sarkıklıkların toparlanması için de yapılabiliyor. Genellikle koltuk altlarından açılan küçük giriş yollarıyla gerçekleştirilen bu işlem sonrasında kişi günlük hayatına kısa sürede geri dönüş yapabiliyor. Ancak göğüs büyütme ameliyatı yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanız ve alanında başarılı olan bir uzman bulmanız faydalı olur. Göğüs estetiği ciddiye alınması gereken bir konu. Eğer tercihinizi göğüs estetiğinden yana kullanacaksanız, göğüs içerisine konan meme protezinin de kalitesine dikkat etmelisiniz. Daha uygun fiyatlara bu estetiği gerçekleştirmek için kullanılan protezin kalitesinden ödün vermeyin. En kaliteli ve doktorunuzun uygun gördüğü protezi tercih edin. Meme protezi sonrasında da düzenli olarak kontrollerinizi yaptırıp meme içerisindeki iyileşmeyi takip edin. Göğüs büyütme ameliyatı hafife alınacak bir yöntem değil.

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Evde yapabileceğiniz egzersizlerle de göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Göğüs büyütme ameliyatına cesaret edemeyenler ve doğal bir şekilde göğüslerine şekil vermek isteyenler düzenli olarak göğüs büyütme egzersizleri yapabilir. Bacaklarınızı omuz genişliğinde açın. Evde duvarın birkaç adım karşısında durup sonrasında kendinizi duvara karşı iterek bu egzersizlerden birini yapabilirsiniz. Kollarınıza ve göğsünüze ağırlığınızı vererek 10 saniye bekleyin. Bunu 5 kez tekrarlayın. Göğüs büyütme egzersizlerinden bir diğerini de ağırlıklarla yapabilirsiniz. Egzersiz tahtası üzerine sırt üstü yatıp iki elinize de ağırlık alın. Ağırlıkların en küçük birimde olmasına büyük memeli porno izle da dikkat edin. Sonrasında iki elinizi de ağırlıklarla kırmadan kaldırarak baş hizanızda birleştirin. Bu egzersizi de 3 set 15 tekrar şeklinde yapabilirsiniz. Eğer ilk sette zorlanırsanız ağırlığı ve tekrar sayısını düşürebilirsiniz. Evde bir sandalyenin üzerine ayaklarınızı koyarak şınav pozisyonuna geçin. 3 set 15 tekrar yapabileceğiniz bu egzersizde göğüslerinizin büyümesini sağlayabilir. Bu egzersizler sayesinde göğüs büyütme ameliyatsız bir şekilde de mümkün. Ancak egzersizlerde istikrarlı olmalısınız ve beslenmenize önem göstermelisiniz. Ayrıca göğüs büyütme ameliyatsız bir şekilde, egzersiz ve doğal yöntemlerle olduğunda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Göğüs Büyütücü Krem

Ameliyat olmaya korkuyor ve egzersiz yapmaya vakit bulamıyorsanız göğüs büyütücü etkiye sahip olan kremler kullanabilirsiniz. Ancak bu kremlerden kesin bir sonuç alamama ihtimalinizde var. onun için krem kullanmadan önce bir uzmana danışmanızda fayda var. Göğüs büyütücü krem içeriği genellikle uygulanan bölgedeki kan akışını hızlandırıcı etken maddelere sahip oluyor. Aynı zamanda besleyici formülü olan bu kremler göğüste meydana gelen çatlamaları da iyileştirmeyi amaçlıyor. Ancak göğüs büyütme kremleri herkes için aynı etkiyi sunmuyor ne yazık ki. Doğal yöntemlerle ya da ameliyatla çok daha kesin sonuçları almanız mümkün. Göğüs büyütme kremleri genellikle deneme yanılma yöntemiyle kadınlar tarafından değerlendiriliyor ve buna göre seçimler yapılıyor. Göğüs büyütücü krem eczanelerde ya da online alışveriş sitelerinde kolayca bulunuyor. Hayalinizdeki göğüslere kavuşmak için krem seçeneğini de deneyebilirsiniz. Ancak kullanım öncesinde krem içeriğine bakmanızda fayda var. Güvenmediğiniz yerlerden ve kişilerden de kesinlikle göğüs büyütücü krem almayın. Göğüs büyütücü krem eczanelerden alınırsa eğer daha güvenli olabilir.

gögüs büyütme egzersizleri

Göğüs Büyütücü Serum

Göğüs büyütme yöntemlerinin çok çeşitli olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu yöntemlerden biri olan serumlar da göğüs büyütme konusunda oldukça etkili. Evde doğal yöntemlerle vakit kaybetmek istemiyorsanız ve karışımınız hazır bir şekilde elinizde olsun istiyorsanız tercihinizi göğüs büyütücü serum seçeneğinden yana kullanabilirsiniz. İlk kullanım sonrasında göğüslerin canlanmasını ve toparlanmasını sağlayan göğüs büyütücü serumlar uzun süreli kullanım sonrasındaysa daha etkili sonuçlar veriyor. Serumların içerisinde bulunan lifler ve vitaminler göğüslerin beslenmesini sağlıyor. Günde 1 ya da 2 kez uygulayabileceğiniz göğüs büyütücü serumlarla göğüslerinize masaj yapmanız yeterli. Yapacağınız masaj sayesinde de hem serumun işlevini arttıracak hem de göğüslerinizdeki kan dolaşımını hızlandıracaksınız. Ancak serumların da doğal yöntemler gibi sabır gerektiren bir yanı olduğunu unutmayın. İstikrarlı ve sabırlı olursanız eğer göğüs büyütücü serumların etkisini net bir şekilde görebilirsiniz.

Göğüs Büyüten Çaylar

Göğüs büyütmenin belki de en keyifli yollarından biri bu çaylar. Özellikle kış aylarında sıcak sıcak içip hem içinizi ısıtıp hem de göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Göğüs büyüten çaylar arasında en çok tercih edileniyse rezene ve adaçayı ile yapılan mucizevi karışım. Kaynayan su içerisine bir tutam rezene ve birkaç dal adaçayı eklemeniz karışımı elde etmeniz için yeterli. Göğüs büyütücü çaylar arasında en etkilisi olan bu karışımı her gün tüketmeniz gerek. Aksi takdirde beklediğiniz sonucu alamazsınız.

gögüs estetigi

Göğüs Büyütme İlaçları

Doğal yöntemler kadar masum olmayan bir yöntem göğüs büyütme ilaçları. Kadınlık hormonlarını harekete geçiren bu haplar genellikle kısa süreli göğüs büyümeleri sağlıyor. Çünkü göğüs büyütme ilaçları bırakıldığı zaman etkisi de ortadan kalkıyor ve göğüsler eski haline geliyor. Aynı zamanda göğüs büyütme hapları meme büyüklüğünde önemli bir etkisi olan prostaglandin uyarıcı maddesine de sahip. Bu uyarıcı madde sayesinde göğüste istenilen büyüklüğü elde etmek mümkün. Göğüs büyütme yolları arasında görülen haplar kesinlikle bir doktora danışılarak alınmalı. Çünkü içerisindeki etken  maddelere alerjiniz olabilir ya da tercih ettiğiniz hapın kullanımı zararlı olabilir. Hormonlarınızın değişmesine neden olan göğüs büyütücü ilaçları gerek duymadıkça kullanmamanızda büyük fayda var aslında. Haplar yerine başka göğüs büyütme yolları denenebilir. Yine de seçim sizin elbette.