Örgü modelleri videolarının adresi: Örgü ve sağlık

Örgü modelleri konusunda sizlere yardımcı olmak adına bir kanaldan bahsetmek istiyoruz. Örgü ve Sağlık Youtube kanalı örgü modelleri konusunda sürekli güncellenen ve yeni örgü modelleri de barındıran muhteşem bir platform olma yolunda ilerliyor.

Henüz yeni kurulan bir kanal sayılsa da kısa sürede en çok takip edilen ve en çok izlenen örgü videosu kanalı olacağını bize gösteriyor.

Kanalda bebek yelek örnekleri, panço modelleri, yelek modelleri, bere modelleri, çocuk yelek modelleri, bebek örgüleri, Selanik örgü ile yapılan modeller, patik modelleri, bebek yelek modelleri, örgü yelek modelleri, bayan yelek modelleri, yelek örnekleri, el örgüsü yelek yapımı gibi geniş yelpazede örgü modelleri yapılışları detaylı ve en net görüntülerle anlatılmakta. Ayrıca bazı videolarda anlaşılabilirliği arttırmak adına Youtube’un alt yazı özelliği de kullanılıyor. Yani seslendirmeler aynı zamanda yazılı olarakta izleyenlere sunuluyor. Bu imkanın da var olması onu diğer kanallardan farklı kılıyor ve aradan sıyrılmasını sağlıyor.

Kanalda bebekler için de pek çok şey düşünülmüş. En güzel kız bebek örgü modelleri bu kanalda yer buluyor ve bulmaya devam edecek. Bebek örgü modelleri ve yapılışları konusunda muhteşem örnekleri sizler için hazırlayıp sunuyor. Örneğin örgü bebek battaniyesi yapılışı gibi her daim kullanılabilecek ürünler.

Kanal Türkiye’de bulunmayan örnekleri takipçilerine sunuyor. Yurt dışında çıkan yeni modellerin yapılışlarını Türkçe anlatarak ülkemizdeki örgü severlerin de bunları yapabilmelerini sağlıyor. Örnek vermek gerekirse Boncuklu Tunus işi yapılışı videosu ile çok yaygın olmayan ama muhteşem bir modeli izleyicilerine aktarmışlar. Yaklaşık 16 dakika uzunluğundaki videoda örgü tekniğinin tüm detayları en net görüntüler ve ses ile anlatılmış. Bu alandaki örgü dersi videosu niteliğindeki videoyu burada da izleyebilirsiniz.

Örgü motif yapılışı konusunda da örnekler sunan kanalın en son yüklediği krokodil gül motifi örgü modeli yapılışı görülmeye değer. 25 dakikalık bu videoda anlatılan teknikleri uygulayarak sizler de rahatlıkla bu motifi çıkarabilirsiniz. Patik için çiçek motifi olarak kullanabileceğiniz bu örnek aynı zamanda örgü battaniye modelleri ve yelek modelleri süslemede de kullanılabilir.


Kanalın adından da anlaşılabileceği üzere sadece örgü modelleri değil kanalda pratik sağlık kürleri tarifleri ve yapılışları da yer alacak. Bu nedenle sadece örgü sever hanımları değil herkesi ilgilendiren içerikleri barındıran bir kanal olacak.

Panço nasıl örülür? En kolay örgü panço modeli | Bebek örgü modelleri

Çilek panço nasıl örülür? Bebek örgü modelleri

server yazılım lisansı