Solid Polikarbon Levha Fiyat Kıyaslamaları

Solid polikarbon levha fiyat genellikle cama göre kıyaslandığında daha az maliyetli ve ekonomiktir. Bunun yanı sıra oldukça kullanışlı ve kaliteli bir üründür. İstenilen her şekilli alma özelliği bulunur. Günümüzde pek çok alanda kullanılan bir üründür. Birbirinden farklı özelliğe sahiptir. 

Cama göre daha hafif bir yapısı bulunur. Bu nedenle takılırken de zorluk çekilmez. Ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelen görüntüyü içine hapseder. Özellikle trafiğin yoğun olduğu yerlerde solid polikarbon levha fiyat daha çok tercih edilir. Bunun yanı sıra UV özelliği bulunduğu için sizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. 

Solid Polikarbon Levha Nerelerde Kullanılır

Solid polikarbon levha fiyat açısından çok daha cazip olduğu için hem iç mekan yerlerinde hem de dış mekan yerlerinde kullanılır. Alev almama özelliği bulunduğu için pek çok sektörde kullanılır. Genellikle en çok uygulandığı yerler seralar, kurşun geçirmez cam imalatı yerinde, iş güvenlik ekipmanında, çatı aydınlatmasında, okullar, estetik bir uygulama yerleri için, alışveriş merkezleri ve reklam sektörü gibi yerlerde tercih edilir. Sizde böyle bir ürün için https://www.polikarbonlevhafiyatlari.com/kategori/solid-polikarbon sitesini ziyaret edebilirsiniz.