Tesettür Tunik Modelleri

Cloche tesettür tunik modelleri kategorisini incelemeden alışveriş yapmayın! Marka tarafından her yaştan  ve her tarzdan kadına yönelik olarak üretilen tunik modelleri 2019 yılında da satışa sunuluyor. Yeni trend tunik modelleri ile ister davetlerde, isterseniz de günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Tunikler pantolon ya da etekler ile kombine edilmesi bakımından avantajlı ürünlerdir.

Örneğin siyah bir tuniği her tarzdan ve renkten pantolon ile kullanarak farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sarıdan mora, ahudududan mercana kadar farklı renk skalası ile tesettür tunik modelleri her yaştan kadına hitap etmektedir. Pantolon ya da etekle kolayca kombine edebileceğiniz modelleri isterseniz spor isterseniz klasik giyim tarzınızda kullanabilirsiniz.

Jean pantolonlar ile kombine edilebilecek tarzda olan kot tuniklerin yanı sıra son yıllarda piyasaya sürülen lazer kesim tunikler de şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır. https://www.cloche.com.tr/tesettur-tunik-modelleri bağlantısı üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz. 1 beden ile 3 beden arasında farklı beden, renk ve model seçenekleri ile tesettür tunik modellerini sepetinize ekleyebilir, diğer kategorileri inceleyerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.