Doğum Günü Pasta Yazıları – Pasta Yazıları için Sürpriz 50 Fikir

doğum günü pasta yazıları

Doğum Günü Pastası Yazıları

Doğmak, var olmak ve ölmek insan hayatının en doğal döngüsü. Sadece insan hayatının değil, doğada var olan her oluşumun mutlaka yaşadığı bir süreç diyebiliriz. Doğum günleri kocaman evrenle kıyasta kısa süreliğine mevcut olan varlığımızı her sene kutlama ihtiyacımız aslında. Doğum günleri bir insanın hayatındaki en özel günler. Sadece o insanın değil aynı zamanda onu sevenler içinde mutluluk dolu bir gün. Bu anlamlı günü kutlamak için partiler veriyor, sevdiklerimizi başımıza topluyor, hediyeler alıyoruz. Ama kutlamaların hiç biri pasta üzerindeki mumları üflemek kadar eğlenceli olmuyor. Doğum günü pasta yazıları ise size verilen önemi gösteriyor aslında.

doğum günü pasta üstü yazıları

Doğum günü pasta yazıları kısa olabilir, doğum günü pastası yazıları komik olabilir, ya da büyük anlamlar içerebilir. Önemli olan sizi düşünerek yazılmış olmaları sadece. Doğum günü pastası üzeri yazı yazma kültürü neredeyse dünyanın bütün medeniyetlerinde var. Mum üflemek dilek tutmak bu küçük seremonin en heyecanlı kısmı. Doğum günü pasta üstü yazıları süslü püslü cümlelere ihtiyaç duymadan da yazılabilir.  Sevdiklerimiz zaten uzun uzun kuracağımız paragraflarla onları etkilememizi beklemiyorlar. Bir baba düşünün doğum günü için en büyük hediye çocuklarının yanında olması. Yanında olduğunuz sürece doğum günü pasta yazıları babaya gereken mesajı zaten verecek. Ya da aylardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünün. Siz özel günde onu aramazsanız, yanında olmazsanız, doğum günü pasta yazıları arkadaşa ne ifade edebilir ki? Ama sürpriz yapıp kapısında belirirseniz, doğun günü pasta yazıları arkadaşa verdiğiniz sadakat sözünü yansıtacak. Özenle seçilmiş doğum günü pasta yazıları aşk, sevgi, saygı hissini yaşatmanıza yardımcı olur.

 • Dünyaya gözlerini açtığın andan beri hayatımızın en büyük neşesi oldun. Doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta yazıları

 • Yeni yaşının sana başarı, sevgi, mutluluk ve asla tükenmeyecek bir huzur getirmesini diliyorum. Nice güzel yıllara!

doğum günü pasta yazıları

 • Ailemizi seçemiyoruz fakat bazen öyle arkadaşlıklar kuruyoruz ki, bize aile kadar yakın oluyor. Sen benim seçebildiğim ailemsin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta yazıları

 • Aşkı, mutluluğu, huzuru sende yaşadım. Bu gün hayatı bu kadar seviyorsam bunu sana borçluyum. Biricik eşim doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta yazıları

 • Biricik evladım, hayatımıza girdiğin andan beri yaşamını sadece kendin için değil, kendi canından bile daha değerli bir insan için harcamanın ne kadar mutluluk verdiğini anladım. İyi ki varsın!

doğum günü pasta yazıları

 • Gözlerinde huzuru bulduğum kadın, sevginle kalbimi ısıttığın için sana her geçen gün daha çok hayran kalıyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

doğum günü pasta yazıları

 • Bu gün hayatta dimdik ayakta durabiliyorsam bunu sana borçluyum babacığım. Asla beni yalnız bırakmadığın ve hiç desteğini eksik etmediğin için teşekkür ederim. İyi ki varsın!

doğum günü pasta yazıları

 • Bir insanın bu dünyadaki en büyük hediyesi ona en zor günlerinde bile bir an tereddüt etmeden eşlik eden hayat arkadaşıdır. Benim büyük hediyem doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta yazıları

 • Canım kızım, dilerim ki hayat yıllar geçtikçe seni daha güçlü bir kadın yapar. Ve dilerim ki bu zorlu hayat yolunda güçlü olduğun kadar mutlu da olabilesin. Nice mutlu yıllara!

doğum günü pasta yazıları

 • Aşk bir insanın başına gelebilecek en güzel duygu. Aşkını avuçlarında sundun bana sen. Kalbimin içi doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta yazıları

Hayatınızı aşkı ile kutsamış özel insanın doğum günü bir taraftan da sizin en özel gününüz. Hayatınızı güzelleştiren insanın doğumunu kutlamak ve sizin hazırladığınız sürprizlerle mutlu olduğunu görmekten güzel ne olabilir ki? Bir dilek tuttuğunu ve mumları üflerken, onun için özenle seçip yazdığınız doğum günü pasta yazıları sevgiliye verdiğiniz diğer hediyeler kadar değerli olacak. Doğum günü pasta yazıları romantik bir ortamı daha da etkili hale getirmenize yardımcı olabilir. Ya da yeterince romantik olan bir ortamda doğum günü pastası yazıları komik bir atmosfer yaratarak asla unutmayacağı bir gün yaşamasına neden olabilir. Hastalıkta, sağlıkta, en zor gününüzde bile yanınızda olan hayat eşiniz için kendi ellerinizle sevdiği pastayı hazırlayın. Doğum günü pasta yazıları eşe duyulan sevgiyi kısacık anlatmak için bulunan en güzel yöntemlerden biri. Mumları üflerken ona özel olan doğum günü pasta yazıları kalbinin daha hızlı çarpmasına neden olacak.

Sevdiğiniz insanın gözlerini hayal ederek yazılan doğum günü pasta yazıları kısa ve öz olabileceği gibi, birkaç satırlık kendi yazdığınız şiir de olabilir. Zaten kalbinizden dökülenleri aktardığınız sürece doğum günü pasta yazıları romantik bir şiir gibi hatırlanacak hep. Bu dünyada sevgiden daha güçlü bir duygu yok.  Asırlar boyunca şairler, yazarlar, ressamlar, mimarlar sevgilerini kendi eserlerinde yansıtmaya çalışmışlar. Duygularını eserlerine dökmüşler. Sizin için de doğum günü pastası yazıları aşk kavramını yansıtabileceğiniz farklı bir eser olabilir. Daha önceden günlerce düşünmenize gerek yok mesela. Basit bir tarifle ve bir tutam sevgiyle doğum günü pasta yazıları eşe duyulan sevginizi aktarabileceğiniz bir mesaj olacak. İster çok harika yemek yapma yeteneğiniz olsun, isterse de olmasın, kendi ellerinizle hazırladığınız doğum günü pasta yazıları sevgiliye ne kadar değer verdiğinizi hissettirecek. Önemli olan bir şeyleri mükemmel bir şekilde başarmak değil, önemli olan zamanınızı ayırıp, çaba sarf etmiş olduğunuzu göstermek aslında.

 • Anne olmanın nasıl bir duygu olduğunu senle tattım. Küçücük ellerin avuçlarımdayken aslında bütün dünyadan daha büyük bir sevgiyi tutuyordum ben. Biricik kızım iyi ki hayatımıza girdin, iyi ki varsın!

doğum günü pasta yazıları kısa

 • Hayatını o kadar anlamlı ve güzel yaşamanı diliyorum ki, her geçen yıl yaşlandım diye üzülmek yerine, binlerce harika anı biriktirdim diyebilesin. Önceki yıllarından daha güzel bir yıl diliyorum sana.

doğum günü pasta yazıları kısa

 • Korktuğum gecelerde karanlığın içindekilerden beni koruyacağına inanarak uyudum küçükken. Sen benim hep kahramanım oldun. İyi ki varsın babacığım!

doğum günü pasta yazıları kısa

 • Bundan sondaki hayatımın geri kalan her gününde ellerinden tutmak ve gözlerinin içine bakıp seni sevdiğimi söylemek için hep yanında olacağım. İyi hayatımdasın sevgilim!

doğum günü pasta yazıları kısa

 • Senin bizim için ne kadar değerli olduğunu anlatmamız için yeterli kelimeler bulunmuyor. Seni asla tükenmeyecek sonsuz bir sevgiyle seviyoruz. İyi ki doğdun!

doğum günü pasta yazıları kısa

 • Bir insanın hayattaki yerini küçükken rol model olarak gördüğü babasından aldığı izlenimler belirler. Benim için bu kadar güzel bir rol model olduğun için şanslıyım. İyi ki varsın babacığım!

doğum günü pasta üzeri yazı

 • Aşka dair bütün şiirler gülümserken dudaklarının kenarında oluşan o küçük çukurlarda toplanmış sanki. Hayatta hep kalpten gülmeni diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta üzeri yazı

 • Bu hayattaki en büyük şansım senin gibi bir anneye sahip olmam. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun anneciğim!

doğum günü pasta üzeri yazı

 • Aynı kanı taşımadan da kardeşlik bağına sahip olunacağı duygusunu bana yaşatan biricik arkadaşım, iyi ki varsın!

doğum günü pasta üzeri yazı

 • Sevginle beni hep ısıtan, hayatıma güneş gibi doğan biricik eşim, doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta üzeri yazıdoğum günü pasta üzeri yazı

Ailemiz her zaman koşulsuz şartsız güvenebileceğimiz insanlar. Doğduğumuz ilk andan itibaren anne babamızla aramızda o kadar güçlü bağlar yaranıyor ki, şartlar ne olursa olsun kopmuyorlar. Sadece anne baba olduğumuzda onların bize karşı neler hissettiğini anlayabiliyoruz. Bir anne baba için çocuğunun bu dünyaya gözünü açtığı gün en kutsal gündür aslında. Hayata yeniden başlarlar, artık sadece kendileri için değil, başka bir insan için de yaşarlar. Bu zaman hayat farklı bir anlam kazanır. Hayatlarına katılan küçük insan için her şeyin en iyisini yapmaya çalışırlar. Doğum günü pasta yazıları çocuğa verebilecekleri sevgini yansıtmalarına yardımcı oluyor.  Doğum günü pasta yazıları kızıma verdiğim önemi ne kadar yansıtır diye düşünmeyin. O mesaj sevginizin insanlar önünde sergilemeniz için bir fırsat aslında. Yaşları kaç olursa olsun her çocuk özel gününde mum üflemek, ona özel hazırlanan küçücük bile olsa bir parti bekler.

Doğum günü pastası üstü yazıları yazarak çocuğunuzun sevincine sevinç katın. Sevdiği masal kahramanlarıyla süslü doğum günü pasta yazıları çocuğa vereceğiniz diğer hediyeleri gölgede bırakabilir. Çocuklarınızla aranızdaki bağı güçlendirmek için onlarla her fırsatta konuşun. Duyguları, o an hissettikleriyle ilgilenin. Bir insanın aradığı en büyük destek ailesinin, özellikle anne ve babasının onu anlaması ve dinlemesidir. Sevginizi göstermekten asla çekinmeyin. Sadece özel günlerde doğum günü pastası üzeri yazı yazarak bunu beyan etmekle yetinmeyin her fırsatta file getirin. Çünkü bir insan ne kadar zorluklarla karşılaşırsa karşılaşsın ailesinden gereken desteği gördüğü takdirde onu yıkmak mümkün değildir. Çocuklarınızın tutunacağı destek olun. Özellikle kızların babalarından gelecek birkaç hoş söze, hayatlarını yönlendirecekleri tavsiyelere o kadar ihtiyaçları var ki. Ellerinden tutarak yollarını bulmalarına yardımcı olmaya çalışın. Ve en önemlisi özel günlerinde, doğum günlerinde her zaman onları ne kadar çok sevdiğinizi belli edin. Doğum günü pastası yazıları kızıma verdiğim sevgiyi yansıtmaz diye çekinmeyin asla. Sevginizin bir gramını kendinde aksettirse bile kızınız bütün hayatı boyuna o duygunun mutluluğunu taşıyacak. Sadece anne ve babalar çocukları için değil, çocuklar da anne ve babaları için doğum günlerinde böyle küçük sürprizler hazırlayabilirler. Mutfakta harcadığınız onca zaman sonra doğum günü pasta yazıları babaya bütün sevginizi hissettirecek. İşte o zaman sevginin maddiyatla değil, tamamen emekle alakalı olduğunu fark edeceksiniz.

 • Bu gün sıfırdan başlayabileceğin bir kitabın ilk sayfasındasın. Umarım geri kalanını dolu dolu ve anlamlı yaşarsın. Nice mutlu yıllara!

doğum günü pasta yazıları sevgiliye

 • Yıllar bir birini yolcu ettikçe yaşlanıyorum diye değil de, ne kadar çok şey kazanıyorum diyebileceğin bir ömür diliyorum sana. Nice mutlu ve güzel yıllara!

doğum günü pasta yazıları sevgiliye

 • Her sabah uyandığımda hayatımda olduğun için şükretme sebebimsin. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

doğum günü pasta yazıları sevgiliye

 • Sahte ilişkilerle dolu bir zamanda hayatımda senin kadar içten bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi ki varsın canım arkadaşım!

doğum günü pasta yazıları sevgiliye

 • Ellerimden tutarak beni bu zorlu hayata hazırlayan en değerli varlığım, babam doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta yazıları sevgiliye

 • Cennet kokulu annem, ne olursa olsun, bana sadece bir seslenişin bile huzuru bulmama yetiyor. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

doğum günü pasta yazıları romantik

 • Kalbini korkmadan, çekinmeden birisinin ellerine teslim etmek kadar riskli bir iş yok. Sana emanet ettiğim kalbimi koruyup kolladığın için seni her geçen gün daha çok seviyorum hayatım. İyi ki doğdun!

doğum günü pasta yazıları romantik

 • Bir annenin evladına verebileceği en büyük destek onu hayata en sağlam şekilde hazırlamaktır. Sen benim dimdik hayatta durmamın nedenisin anneciğim. İyi ki varsın!

doğum günü pasta yazıları anneye

 • Bir insanı sevmek sadece başarılı olduğunda yanında olmakla sınırlı değildir. Bir insanı başarısız, mutsuz hatta sinirliyken de sevebiliyorsanız o zaman yanında olmayı hak ediyorsunuz. Her zaman yanımda olduğun için sana minnettarım dostum. Nice mutlu yıllara!

doğum günü pasta yazıları babaya

 • Gerçeklik içindeki en güzel masalımsın, efsaneler kadar güzel ve büyüleyicisin. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

doğum günü pasta yazıları komik