Göğüs Küçültme – Hangi Yiyecekler Göğüs Küçültür?

Kadınlar büyük göğüs severler ve bunun için gerektiğinde estetik ameliyat olmayı bile göze alırlar ama bir de büyük göğüslerini küçültmek isteyen bayanlar var işte onlar için büyük göğüslerini küçültecek doğal çözümler.

Göğüs küçülten doğal besinler 

Omega 3 yağı

Balıkta bolca bulunan omega 3 yağı bolca tüketerek ve bolca egzersiz yaparak büyük göğüslerinizi bir kaç beden küçültebilirsiniz.

göğüs küçültme

Keten tohumu

Balıkta olduğu gibi keten tohumu da içerdiği omega yağı sayesinde yağ yakımını hızlandırır ve göğüslerinizin küçülmesini sağlar. Vücuda zararlı toksinleri atamaya yardımcı olur. Keten tohumunu bir bardak sıcak suya bir kaşık keten tohumu ekleyerek tüketebilirsiniz.

göğüs küçültme

Yeşil çay

Yeşil çay özellikle yağ tabakasını yakmada çok etkilidir. Günde 2-3 bardak yeşil çay içerek kilo vererek göğüslerinizi küçültebilirsiniz.

göğüs küçültme

Yumurta Beyazı

Yumurta beyazı kilo verdirerek göğüslerinizi küçültmekle kalmaz ayrıca onları sıkılaştırır. Yumurta beyazını iyice çırpın ve göğüslerinize sürün 30 dk sonra suda beklettiğiniz soğanla masaj yapın. Düzenli olarak yaptığınızda farkı göreceksiniz.

göğüs küçültme

Zencefil

Zencefil yeşil çay gibi vücuttaki yağın yakılmasında çok etkilidir. Günde 2-3 bardak içerek hem kilo verebilir hem de göğüslerinizi küçültebilirsiniz.

göğüs küçültme

Zerdeçal ve Neem

İki bitki de iltihap söktürücü özelliğe sahip.

göğüs küçültme