Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Hangi Anlama Gelir ?

rüyada hamile olduğunu görmek 

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek iyi anlamlara denk gelebiliyorken çoğu rüya yorum kaynağı rüyada hamile olmak daha çok maddi zenginliğe işarettir diyor. Kişilerin rüyalarına göre şekillenebilen kararları, doğru yorum ve ayrıntılarla olabilir. Eğer gördüğünüz rüyayı yorumlamak istiyorsanız ilk olarak ayrıntıları dikkate alarak araştırma yapmalısınız. Rüyada hamile olduğunu görmek konusunu detaylı ele alacağımız bugünkü yazımızda, “hamile olmak” için her ayrıntıyı açıklayacağız.

Rüyada kendisini hamile görmek

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek beklenilen bir işin olumlu sonuçlanacağı ve çok sevineceğiniz şeklinde yorumlanır. Uzun süredir beklenilen bir haberin kısa sürede gelecek olmasını müjdeleyen rüyada kendini hamile görmek aynı zamanda gizlenen bir olayın gün yüzüne çıkacağını da simgeler. Kimsenin bilmediği ve gizlice saklanan bu durumun patlak verip bir anda ortaya çıkmasıyla beraber yaşanılacak utanma, korkma ve ağır üzüntü yaşama ile de ilişkilendirilebilen hamilelik, genel anlamda rüyada hamile olduğunu öğrenmek konusu ele alındığında ise maddi kaynakların artmasına dalalet eder. Eğer rüyayı gören bir öğrenciyse ve hamile olduğunu görüyorsa, okuldaki başarısının giderek artacağı ve isteklerine kısa sürede okulu sayesinde kavuşabileceği söylenir. Hamile olan kişi bir esnafsa veya herhangi bir sanatı icra ediyorsa kısa sürede kendisine rakip olarak belirlediği kişileri geçeceği, kimsenin onun başarısına yetişemeyeceği şeklinde de yorumlamalar mevcut.

rüyada hamile olmak 

Rüyada hamile birini görmek

Rüyada hamile görmek manasını ikiye ayırarak ele alabilir. Eğer rüyada hamile birini görmek ne anlama gelir diye araştırma yaparken kastettiğiniz hamile kadın tanıdığınız biri ise hayırlı bir dönemin sizin için yaklaştığı söylenebilir. Maddi anlamda ferahlamaların olacağı, hayat gidişatında büyük farkındalıkların başlayarak yönünü değiştireceğiniz olayların olacağı şeklinde yapılan yorumlara da rastlamak mümkün. Eğer rüyada hamile birini görmek neye işarettir derken hiç tanımadığınız, size yabancı olan birini kastediyorsanız durum biraz daha olumsuz sonuçlarla yorumlanır. Bazı gerçeklerin gün yüzüne çıkacağı, başta üzüleceğiniz ama sonunun oldukça hayırlı olacağı gibi yorumlar yapılırken bazı yorumcular da rüyada hamile birini görmek rüyayı gören açısında asla kötü yorumlanmamalıdır şeklinde açıklamalar yapabiliyor. Rüyada kendini hamile görmek ile hemen hemen aynı anlama gelen bu durumu, bakire birinin hamile olduğu şeklinde düşünürsek; kısa süreliğine de olsa maddi sıkıntılar yaşanacağı fakat kolaylıkla atlatılabileceği söylenir. Yakın arkadaşınızı rüyada hamile görmek, arkadaşınızın zorlu olaylar yaşayacağı, sıkıntılı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Eğer sıkıntıya yardım etmek isterseniz olayların kısa sürede çözüleceği ve arkadaşlığınızın daha çok pekişeceği şeklinde yapılan yorumlara da rastlamak mümkün.

Rüyada birinin hamile olduğunu duymak

Rüyada hamile haberi almak kimin hamile olduğuna dikkat edilerek yorumlanır. Bu sebeple rüya yorumlarını araştırırken rüyanızdaki kişilerin kim olduğuna da dikkat etmelisiniz. Çok yakın biri, uzaktan bir tanıdık veya hiç alakanız olmayan biriyle ilgili yorum ararken sonuçlar birbirinden farklı olur. Rüyada birinin hamile olduğunu duymak yorumu için yakın bir tanıdığı kastediyorsanız karşınıza çıkabilecek rüya yorumları şu şekilde olur: rüyada hamile haberi almak, hamile olduğunu duyduğunuz kişiyle daha çok yakınlaşacağınız ve ona yardımcı olmanız gereken konuların bulunduğuna dalalet eder. Eğer bu kişiye bir şekilde yardım eli uzatırsanız oldukça hayırlı bir işe vesile olmuş olacaksınız. Burada kastedilen yardım illaki gözle görülür bir yardım olmamakla beraber, çoğu zaman manevi destek olarak da yorumlanabilir. Ancak rüyada birinin hamile olduğunu duymak hiç tanımadığınız biri için yorumlanacaksa, rüyayı gören başarılı işler yapacak ve hayırlı yoldan ayrılmayacak fakat sosyal statüdeki değişiklikle için biraz daha zaman olduğu şeklinde yorumlar karşımıza çıkar.

rüyada kendini hamile görmek 

Rüyada hamile bir kadınla konuşmak

Rüyada hamile birini görmek neye işarettir yorumundan sonra en çok merak edilen rüyada hamile kadınla konuşmak oluyor. Eğer bu rüyayı gördüğünüz dönemde kocanızla içinden çıkılmaz sorunlar yaşıyorsanız hatta ve hatta evliliğiniz sallantılı bir döneme girdiyse, güçlü olmanız gerektiği yönünde yorumlar yapılır. Ayakta durabildiğinizi herkese göstermeli, sorunları çözmek için kolları sıvamalı ve hayatınızın akışını elinize almanız gerekir. Eğer rüyada hamile kadınla konuşmak eylemini gördüğünüz dönemde eşinizle sorunlarınız yoksa, zor zamanların maddi açıdan geldiğini bilmelisiniz. Fazla harcamalardan kısmak gerektiği ve bu durumu karı koca el ele atlatmaya çalışmanız gerektiği şeklinde yorumlama yapılabilir. Küçük bir detay daha ilave etmek gerekirse rüyada hamile kadın görmek ve o kadınla yüz yüze diyaloga girmek güç ve para kaybına dalalet ederken, rüyada hamile bayan görmek ve o bayanla telefon aracılıyla konuşmak önce kötü bir haber alacağı ve hakkının yeneceğine işaret eder. Biraz zaman sonrasında kendini kanıtlayıp bu durumu ortadan kaldıracağı sadece güçlü ve sabırlı olması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada cinsiyeti belli olan hamilelik

Rüyada hamile kadın görmek veya rüyada hamile olmak maddi kazancın artması, iş konumunda yükselişe geçilmesi, refah ve garanti bir hayatın kapılarının aralandığı şeklinde yorumlanır. Konuyu farklı bir açıdan ele alarak devam etmek gerekirse rüyanızda hamileliğin cinsiyet açısından ele alınmasıyla devam edelim. Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek konusu ile başlarsak eğer kadınsanız ve erkek bebek sahibi olacağınızı öğrendiyseniz yakın zamanda kolay yoldan para kazanacağınız, çok güzel haberlerin yakında olduğu ve işlerin çok hızlı bir şekilde yoluna gireceğini düşünebilirsiniz. Rüyayı gören erkek ise ve rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek konusunda araştırma yapıyorsa maalesef olumlu yorumlara rastlanmıyor. Bu kişinin yük altına gireceği, sakladığı veya yalan söylediği konuların gün yüzüne çıkmasının yakın olduğu şeklinde yorumlar yapılır. Rüyada hamile kalmak ve erkek bebeği olacağını gören kişi bekar ve çocuksa güzel gelişmelerin yaşanacağı, rahat bir hayatın onu beklediği şeklinde yorumlar yapılabilir. Aynı zamanda bekar birinin rüyada hamile kalmak durumunu görmesi kısa sürede hayırlı bir kısmetinin çıkacağına da dalalet eder.

rüyada hamile kadın görmek 

Rüyada yaşlı birinin hamile olduğunu görmek

Rüyada hamile bayan görmek genellikle olumlu manalar ile ilişkilendirir fakat hamile olarak gördüğünüz kişinin durumuna da dikkat ederek yorumlama yaparsak; eğer yaşlı bir kadını hamile olarak gördüyseniz kötü olaylarla mücadele etmek zorunda kalacağı, işsiz kalma durumunun yakın olduğu ve çocuğu olmaz artık denilirken bebek sahibi olabileceği şeklinde yorumlarla karşılaşılabilir. Eğer rüyada hamile gördüğünüz kişi erkek ise bu kişinin size musallat olacağı, başınıza kötü işlerin açılacağı söylenebilir. Aynı zamanda farklı rüya yorumlama kaynaklarına göre rüyada hamile erkek görmek işlerin bozulacağı, rızkın azalacağı ve belanın baştan bir türlü eksilmeyeceği şeklinde yorumlanır. Bir de bu hamile erkeği doğum yaparken görürseniz özellikle iş hayatında dikkatli olmanız önerilir. Yanlış atılan adımlar veya acele karar verilen yatırımlar sonucunda zararlı çıkabileceğiniz ve durumu erken fark etmezseniz büyük sıkıntıların yaklaşacağına dalalet eder. Eğer rüyada ergen bir erkek çocuğunu hamile olarak gördüyseniz bu durum o rüyadaki çocuğun babasına işaret eder. Çocuk rüyada ne yapıyorsa aslında bu durumu babasının yaptığını anlayabilirsiniz. İyi veya kötü yorum olarak ayırmak yerine çocuğun rüyada ne şekilde hareketler gösterdiğine dikkat ederseniz bu çocuğun babasının o davranışları sergileyeceğini anlayabilirsiniz.

bahis siteleri