En Güzel Kanaviçe Kolye Modelleri – Kanaviçe Kolye Yapımı

kanaviçe kolye modelleri

Kanaviçe Kolye

Son yıllarında özellikle kadınlar arasında başlayan ‘’kendin yap’’ akımına kapılmayan yok. Bir nevi geri dönüşüm olan bu aktivite sayesinde kadınlar kendi kıyafet süslemelerini, çantaları, ev süslemelerini hatta kullandıkları takılara kadar kendi elleri ile yapmayı tercih ediyor. O nedenle şu sıralar her kadının yapmaya can attığı kanaviçe kolye örnekleri hakkında bir yazı hazırladık. Birbirinden güzel kanaviçe kolye nasıl yapılır, hangi kanaviçe kolye modelleri tercih ediliyor yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Hayvan figürlü kanaviçe kolye

Kanaviçe kolye yapımı sanıldığından daha kolay bir el işi ve tek ihtiyacınız gerekli kanaviçe kolye aparatı ile iplik. Daha sonrasında özellikle genç kadınların çok kullandığı bu örnekte de olduğu gibi hemen sevdiğiniz bir hayvan figürünü kolyeye işlemek.

kanaviçe kolye modelleri kanaviçe kolye modelleri

Anahtar figürlü kanaviçe kolye 

Kanaviçe kolye modeller, siz en çok neyi yapmak istiyorsanız ona göre şekillenir yani iş tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. İster basit bir kanaviçe kolye ucu alıp üzerine gösterişli desenler işleyin isterseniz de bu örnekte olduğu gibi daha sade örnekleri tercih edin.

kanaviçe kolye modelleri

Mevsim temalı kanaviçe kolye

Nasıl mevsimler değiştiğinde saç renginizden tutunda kıyafet renklerine kadar değişiyorsa kanaviçe kolye desenleri de bu değişimlerden etkilenir. Yaz dönemlerinde daha hareketli modelleri tercih ederken kış dönemlerinde de bu tarz kanaviçe işlemeli kolye tercih edilebilir.

kanaviçe kolye modelleri

Kurdele detaylı kanaviçe kolye

Oldukça şık olan bu model için ilk yapmanız gereken kurdele kanaviçe kolye nasıl yapılır öğrenmek çünkü iplik yerine onu kullanacaksınız.

kanaviçe kolye modelleri kanaviçe kolye modelleri

Ağaçlı kanaviçe kolye

Kanaviçe kolye şablonları kafanızı karıştırıyorsa zor modellerden ziyade bu tarz basit olanları yapmayı deneyin.

kanaviçe kolye modelleri

Âşık gençler kanaviçe kolye

Çok ucuza alacağınız kanaviçe kolye malzemeleri ile bu kadar şirin pek çok aksesuar yapabilir ve değişik kıyafetler ile kombinleyebilirsiniz.

kanaviçe kolye yapımı

Bisiklet kanaviçe kolye

Kanaviçe kolye yapılışı, oldukça zevkli ve kısa süren bir el işi olduğu için yaklaşık 1 saatte böyle bir kolyeye sahip olabilirsiniz.

kanaviçe kolye şablonları

Çiçek buketi kanaviçe kolye

Kanaviçe kolye aparatı ne kadar değişik olursa ortaya çıkan görüntü de o derece değişir. Sade kanaviçe kolye ucu kullanabilecekken böyle bir aparat alırsanız özel günler için şahane bir takınız olabilir.

kanaviçe kolye örnekleri

Galaksi kanaviçe kolye

Kanaviçe kolye desenleri ne kadar farklı olursa kanaviçe kolye fiyatları da o derece değişir. Eğer bu işi ticarete dökecekseniz kanaviçe kolye yapımı malzemeleri ve desenleriniz çok önemli.

kanaviçe kolye yapımı

Harfli kanaviçe kolye 

Kanaviçe kolye yapımı için illa ki kanaviçe kolye şablonları ile desen çizmenize gerek yok. Örnekte olduğu gibi sadece harf ile de kolye yapabilirsiniz.

kanaviçe kolye yapımı

Balık modeli kanaviçe kolye

Kanaviçe işlemeli kolye için en çok tercih edilen hayvan figürü balık oluyor çünkü hem yapımı çok basit hem de çok şirin bir görüntüsü var.

kanaviçe kolye yapımı

Kız Kulesi kanaviçe kolye

Her tarz kıyafete uygun olan bu model için kanaviçe kolye yapılışı hakkında detaylı bilgiye ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken kutucuklara sıra ile batıp çıkmanız yeterli.

kanaviçe kolye desenleri

Papatya kanaviçe kolye

Dışarıdan bu tarz bir takı seti almak isteseniz kanaviçe kolye fiyatları ne kadar yüksek anlamış olursunuz. Ancak kanaviçe kolye malzemeleri alıp evde yapmak daha uygun fiyatlara denk geliyor.

kanaviçe kolye desenleri

Ahşap kanaviçe kolye

Özellikle spor kıyafetler ile kullanılan bu tarz kanaviçe kolye yapımı malzemeleri diğer aparatlardan daha ucuz ve işlemesi daha kolay.

kanaviçe kolye nasıl yapılır

Püsküllü kanaviçe kolye

Bu yıl püskül her kıyafet, çanta ve takıların vazgeçilmez aksesuarı olacak. Sizde kanaviçe kolye örnekleri seçerken bu tarz olanları tercih ederek modayı kendi elinizle yaratabilirsiniz.

kanaviçe kolye yapılışı

Araç figürlü kanaviçe kolye

Tek örneği farklı renkler ile dilediğiniz kadar yapabilirsiniz. Böylelikle birden fazla takınız olabilir.

kanaviçe işlemeli kolye

Diğer Kanavice Kolye Modelleri

kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye

kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye kanaviçe kolye