Growth Plus Nedir ? Growth Plus Boy Uzatır mı ? Growth Plus Kullananlar

Growth plus boy uzatır mı

Son aylarda sıklıkla adını duyduğumuz growth plus Avrupa’dan sonra Türkiye’de de yerini aldı. Growth plus boy uzatma etkileri nelerdir, growth plus hakkında merak ettiğiniz her şeyi inceledik.

Growth plus nedir ?

Growth plus’ın içerisinde hint ginsengi olarak bilinen ashwagandha bulunur. Bu içerik boy uzatıcı dışında, vücuda güç ve canlılıkta verir. Growth plus boy uzatma etkisiyle boy uzatmaya engel problemleri ortadan kaldırarak boyun olması gereken uzunluğa gelmesini vaat eder. Growth plus ile 1 ayda 2 ila 4 cm, 2 ayda 4 ila 6 cm, 4 ayda 6 ila 8 cm, 6 ayda 10 ila 12 cm boy uzatabileceği iddia edilmektedir. Ancak bu iddianın doğruluğuna dair hiçbir kanıt bulunmamaktadır. Growth plus internet üzerinden satışa sunulmuş ve tamamen doğal içeriye sahip olduğu söylenilmektedir.

Growth plus

Growth plus kullananlar, bu ürünü günde 2 defa sabah ve akşam olarak tüketmelidir. Growth plus’ı çay halinde ya da toz halinde kullanabilirsiniz. Toz hali süt veya yoğurda karıştırılarak tüketilebilir. Vücudun sağlıklı beslenebilmesi için bu ürün tok karına kullanılmalıdır. Çay halini tüketecekseniz ürünün iyice demini almasını beklemelisiniz.

Growth plus fiyatı 49 TL’den başlayarak internet sitelerinde farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

 • 1 adet growth plus fiyatı (Çay ve Toz) 49 TL
 • 3 adet growth plus boy uzatıcı fiyatı (set olarak) 99 TL
 • 6 adet groth plus fiyatı 179 TL’dir.

Alacağınız ürünün orijinal olmasına dikkat edin. Orijinal olmayan ürünler sağlığınıza zarar vererek vücudunuza yan etkiler yapabilir.

Growth plus kullananlar

Growth plus faydaları nelerdir ?

Boyun uzaması genetik faktörler ya da çevresel faktörlerin dışında, büyüme hormonu stres, düzensiz ve sağlıksız beslenme gibi durumlarda da kendini tamamlayamayabilir. Boyunun yeterli uzunlukta olmadığını düşünen kişiler boy uzatmak için pek çok yönteme başvurur. Growth plus yorumları kişiyi bu ürünü kullanmaya teşvik etmektedir.

Growth plus kullananlar bu ürün hakkında şu faydaların olduğunu iddia etmektedir;

 • Doğal ve sağlıklı bir şekilde boyun uzamasına yardım eder.
 • Büyüme hormonunu vücutta salgılamaya teşvik eder.
 • Growth plus’ın içeriğinde bulunan doğal etken maddeler vücuda güç ve canlılık katar.
 • Hücreler üzerinde onarıcı etkiye sahiptir.
 • Boyun kontrollü ve dengeli bir şekilde uzamasını sağlar.
 • Stresi azaltır.
 • Vücuttaki kuvveti arttırır.
 • Hormonların ve organların işlevlerini daha etkili yapmasını destekler.

Growth plus boy uzatır mı ?

Growth plus Türkiye’de pek çok internet sitesinden satışa sunulmuştur. Ancak tanıtımını yapan ya da ürünü açıklayan doğru düzgün bir site bulunmamaktadır. İnsanlar Growth plus’ın gerçekten işe yaradığını düşünerek satın alıyor, fakat çoğu dönüş olumsuz yönde olmaktadır.

Growth plus-nedir

Bir kişinin boyunun uzaması genetik yapısı, beslenme düzeni ve hormonlarına bağlıdır. Herhangi bir sağlık problemi olmazsa yetişkin bir insanın boy uzaması olması gereken düzeyde uzayacaktır. Yetişkin bir birey için alt sınır 150 cm’dir. Kişide herhangi bir sağlık problemi yoksa 150 cm’in aşağısında boy uzunluğu olmaz. Kemik uçlarındaki büyüme alanlarında bulunan hücrelerin çoğalmasıyla büyüme plakları etkilenir ve boy uzaması gerçekleşir. Büyüme plakları kapanırsa kişinin uzaması durur. Bu saatten sonra kişinin boyunun uzaması ancak tıbbi ve cerrahi yöntemlerle mümkün olabilir. Yani büyüme plakları kapalı bir kişinin boyunun uzaması için dışarıdan başka bir müdahale yiyecek, içecek, çay ya da toz etki etmeyecektir. Bu durumda growth plus’ın da boy uzatıcı etkiye sahip olması imkansız hale gelir. Kişinin büyüme plakları açıksa başka bir takviyeye gerek duymadan boyunun uzaması düzenli olarak zaten devam edecektir.

Growth plus;

 • Kadın ve erkek kullanımına uygun
 • ABD’den ithal
 • Yüzde 100 bitkisel ve doğal olduğu ifade edilmektedir.

Ancak growth plus şikayet alan bir üründür. Ürünü kullanan kişiler hiçbir şekilde ürünün vaat ettikleri özellikleri karşılamadığını dile getirmektedir. Ayrıca ürüne ulaşmak için internette aracı siteler yer almaktadır. Growth plus’ı satan gerçek bir hesabın olmaması kullanıcı şikayetleri arasında yer alıyor. Sitelerdeki çelişkili açıklamalar ürün hakkında yanıltıcı etkiye sahiptir. Mesela bazı sitelerde ABD’den ithal edildiği bilgisi yer alırken başka bir internet sitesinde Growth plus’ın Avrupa’da üretilip dünyaya yayıldığı bilgisi verilmiştir. Growth plus kullanıcı yorumlarını okuduğunuz zaman bu yorumların birbirine çok benzediğini görebilirsiniz. Yorumların gerçek kişiler tarafından yazılıp doğru bilgiyi içerdiği kesin değildir.

İnternette satılan bu ürünlere itibar etmek yerine uzman bir doktora başvurup gerekli tahlilleri yaptırmalısınız. Böylece boyunuzun uzaması için herhangi bir sağlık probleminizin olup olmadığı tespit edilir ve izlenmesi gereken yol doğru bir tedavi yöntemiyle devam ettirilir.

Merve Ağdağlı / Kadin8.com

 

Dikkatinizi Çekebilir: