2018 Havlu Kenarı Örnekleri – İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Pek çoğumuzun banyolarını süsleyen, sadece el ayak kurulama amaçlı kullanılmayıp aynı zamanda görsel şölen de sunan havlu kenarı el işlemelerimiz ile görenleri şaşırtmaya ne dersiniz? Bu yılın gözde havlu kenarı örnekleri ile karşınızdayız. İster sadece dantel havlu kenarı modelleri, ister iğne oyası havlu kenarı isterseniz de boncuk/pul işleme yaparak havlu kenarları örnekleri çıkartın. Kendinizden söz ettirmek isteyenler özellikle de çeyizlik hazırlayan genç hanımlar iğne oyası havlu kenarı modelleri 2018 için hazırlanan modellerden feyz alabilir.

İğne mucizesi pembe güller Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı modelleri

İğne havlu kenarı, hem yapması çok keyifli hem de zor bir el işlemesi. Ancak özellikle gençlerin çeyizlerinin olmazsa olmazı olarak ilk sıralarda yer alır. Havlu kenarı iğne oyası modelleri her yerden kolayca ulaşabileceğiniz kadar örneği ile sizlere değişik seçenekler sunuyor. Bu şahane örnek hem zarif bir havlu kenarı iğne oyası hem de renklerin uyumu ile gözlere hitap edebiliyor. Özellikle bu tonlara uygun banyo takımları olanlar mutlaka bu örneği denemeli.

Altın büyüsü Havlu Kenarı Örneği

iğne oyası havlu kenarı

İğne havlu kenarı örnekleri ararken ilk dikkat etmeniz gereken havlu ile havlu kenarı örnekleri arasındaki uyum olmalı. Çok asil bir görüntüsü olan bu şahane havlu kenarı dantel örneği, özellikle ahşap görünümlü mobilyaları sevenlerin altın sarısı ipliği tercih ederek yapacağı bir model olmalı. Altın sarısı iplikle yapılan bu havlu kenarı hem yapımı ile basit hem de çok şık bir aksesuara kavuşmanızı sağlayacak.

Kelebek etkisi Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı

Havlu kenarı örnekleri sadece uç kısımlara değil, hemen bir üst bölüme de değişik şekiller ile işlene bilir. İnternete Havlu kenarı örnekleri 2018 model yazarak çok güzel modellere ulaşabilir aynı zamanda da havlu kenarı örnekleri yapılışlarıyla alakalı bilgi de edinebilirsiniz. Mavi oda takımlarınıza uyacak kelebek modelimizi güle güle kullanın.

Halkaların gücü Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı modelleri resimli

Havlu kenarı iğne oyası modelleri artık eski iğne oyaları gibi tek başına kullanılmıyor. Genelde boncuk, dantel veya ışıltılı taşlar ile birleştirilen iğne oyaları son dönemlerde minik halkalarla da birleştirilip şahane motiflere imza atılıyor. Özellikle tığ ile yapılması çok basit olan bu örneği isterseniz iğne oyası ile de yapabilirsiniz.

Yeşilin asilliği Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı iğne oyası

Havlu kendinden motifli ise havlu kenarı daha hafif bir iğne havlu kenarı ile süslenmeli. Havlu motifindeki renkler ile örneğiniz uyumlu renklerde olmalı.  Aynı zamanda buradaki gibi hem iğne oyası hem de minik halkaları kullanarak havlu kenarı örnekleri yeni akımlar başlatmanızı sağlayabilir.

Eğlenceli havlu kenarı Havlu Kenarı Örneği

iğne havlu kenarı

Özellikle çocuk odaları için havlu kenarı modelleri arıyorsanız, size şahane bir havlu kenarı dantel modeli nasıl çocuklara uyarlanabilir örneğini sunuyoruz. Hem yaparken eğlenecek hem de görenlerin çok hoşuna gidecek yaratıcı havlu kenarı modelleri hazırlayabilirsiniz.

Kiraz güzeli Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı örnekleri yeni

Özellikle mutfak aksesuarı olarak çok kullanılan havlu kenarı iğne oyası modelleri genellikle sepet, meyve şekilleri ve veya mutfak eşyaları tasarlanarak yapılıyor. Örneğimizdeki gibi havlunuz şekilli ise siz de ona uygun havlu kenarı modelleri resimli görselleri kullanarak birden fazla modeli birleştirebilirsiniz.

Kırmızı fırtına Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı örnekleri 2018 model

Detayları sevenler ve birden fazla yöntemi kullanarak güzel bir el işçiliği çıkartmak isteyenlere şahane bir havlu kenarı dantel motifimiz var. Boncuk, dantel ve kurdele yardımı ile oluşturacağınız bu şahane motif, vazgeçilmez havlu kenarı örnekleri yeni dönem için yerini alacak.

Mor laleler Havlu Kenarı Örneği

iğne oyası havlu kenarı modelleri 2018

İğne havlu kenarı örnekleri sevenlerin çok hoşuna gidecek özellikle önemli misafir ağırladığı akşamlarda sergilemek için can atacağı havlu kenarı iğne oyası ile evinizde mor rüzgârlar estireceksiniz. Havlunun desen ve renkleri ile motiflerinizin renk uyumunu da bu kadar başarılı yakalarsanız ortaya çıkan esere bayılacaksınız.

Yıldız tutulması Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarları örnekleri

İğne oyası havlu kenarı modelleri 2018 yılında en çok benim evimde olmalı diyenlere şahane bir motifle geldik. Hem ağır işleme seven hem de gösterişi çok olsun diyenlerin bayılacağı bu iğne oyası havlu kenarı size tam anlamı ile bir yıldız tutulması yaşatacak.

Banyoların gülü Havlu Kenarı Örneği

Sadece el ayak havlularını değil, duş havlularınızı da havlu kenarı modelleri 2018 trendleri ile süsleyebilirsiniz.  Boy havlunuzun rengine ya birebir benzer renk ya da bir ton koyu/açık rengi ile kolay tığ işleri sayesinde bu süslemeyi yapabilirsiniz.

Kır papatyası Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı iğne oyası modelleri

Havlu kenarı örnekleri yapılışlarıyla farklı motiflerinde ortaya çıkmasına olanak sağlar. Eğer benimde evimde bahar rüzgârları essin her yer mis gibi papatya olsun diyorsanız alın size şahane bir model. Görenlerin havlu kenarı örnekleri yeni mi diye soru yağmuruna tutacağı zarif bir örnek.

Işıl ışıl taşlar Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı örnekleri yapılışlarıyla

Havlu kenarı modelleri resimli anlatım sağlandığında daha kolay anlaşılıyor. Özellikle taş tutkunu her kadının ve de yeni gelin adaylarının evinde bulunması gereken bu havlu kenarı oyası çeyizinizin vazgeçilmez el işlerinden olacak. Havlu kenarı örnekleri 2018 model arayışına girenlerin cevabı bu ışıl ışıl taşlarda.

Beyaz gül Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı dantel

Havlu kenarı örnekleri 2018 model listemizde yine bir numara olacak beyaz güller motifimiz hem çok zarif hem de sıradan beyaz havlu süsleme sanatına karşı çıkacak cinsten. Renkli havlularınıza da süsleme yapmak için bu modeli kullanabilirsiniz.

İğne sümbül Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı modelleri 2018

İğne oyası havlu kenarı zor bir iş, ancak bazı havlu kenarı örnekleri yapılışlarıyla büyük kolaylık sağladığı için çok tercih ediliyor. Bu sümbül örneğimiz de oldukça basit bir iğne havlu kenarı olduğu için bu konuda çok deneyimli olmanıza gerek yok.

Damat havlusu Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı modelleri

Havlu kenarı örnekleri yeni trendlere hep açık olduğu için, bu damat havlumuzu ister gelin adayı hazırlasın, ister annesi.  Her zaman, diğer havlu kenarları örnekleri açısından daha özel bir konumda olacak örneğimizde, gelinin damadına hazırlanan kırmızı kalpler ön planda tutulmalı.

Nazar değmesin Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı örnekleri

Havlu kenarı örnekleri 2018 yılı model arayışına girdiğimiz şu günlerde yeni evine taşınan, yeni bir yuva kuran arkadaşlarınıza anlamlı ve el emeği bir hediye etmek isteyenlere bir kolaylık da bizden gelsin. Haydi, bakalım iş başına, model bizden yapması sizden.

Stres çarkı Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı örnekleri

Havlu kenarı iğne oyası, gündemin asla gerisinde kalmaz. Stres çarkı iğne havlu kenarı örnekleri arasında en çok eğlenceli geleni olacak. Hem örmesi hem de ütüleyip evinizi dekor etmesi çok hoşunuza gidecek bu modeli istediğiniz iki uyumlu renk ile yapabilirsiniz.

Dalgaların kıvrımı Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı örnekleri

Havlu kenarı modelleri 2018 yılında daha da çeşitleniyor. Özellikle büyük ve hareketli motifleri seven arkadaşların kesinlikle denemesi gereken dalgaların kıvrımı modeli, salonunuza hareket getirebilecek cinsten.

Hoş geldin oğluşum Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı modelleri

Yeni bebek sahibi olan anne ve yakınlarının büyük ilgi gösterdiği bebek odası süslemeleri 2018 yılı içinde önemini korumaya devam ediyor. Havlu kenarı modelleri resimli dergilerden örnek alınabileceği gibi, elinizdeki var olan eski modeller ile oynama yaparak da yenilenebilir. Aşağıdaki modelimiz kız bebekler için pembe, erkek bebekler içinde mavi renk ile yapılabilecek hem basit hem de gösterişli bir model.

Uçuşan gümüş Havlu Kenarı Örneği

havlu kenarı modelleri

Her şeye mükemmel uyum sağlayan gümüş rengini ister kıyafette, ister takılarda istersek de ev dekorasyonunda kullanalım. Çok asil bir görünüm sağlayan bu renk ile havlu kenarı modelleri 2018 yılında bolca buluşacak. Örnek motifimizdeki gibi uçuşan modelleri tercih ederseniz daha şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.