2018 En Güzel Patik Modelleri – Yapımı Kolay Patik Örnekleri

Patik Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi olan patik örgüleri bu yıl daha renkli ve değişik modelleri ile karşımıza çıkıyor. Bebekler için, günlük kullanım veyahut çeyizlik olarak kullanabileceğiniz farklı patik çorap modellerini sizler için derlediğimiz yazımızdan bulabilirsiniz. İster şiş örgüsü isterseniz de tığ örgüsü ile örebileceğiniz 2018 yılının en trend paniklerini yapabilmek için sunduğumuz modelleri inceleyip hemen kendinize 1 adet örmelisiniz.

Erkek bebek patik modelleri

Klasik örgülerden sayılan 5 mille patik modelleri artık çok tercih edilmiyor. Onun yerine patik örnekleri tığla örülüyor çünkü hem yapımı kolay hem de daha az uğraş gerektiriyor. Tığ işi ile erkek bebeğinize örebileceğiniz birbirinden güzel modelleri inceleyebilirsiniz.

 • Yeni doğan bebek patiği

patik modelleri patik modelleri patik modelleri

Patik modelleri bebek kullanımına uygun olarak örüldüğünde oldukça başarılı ürünler ortaya çıkabilir. Elbette görsellik de oldukça önemli fakat ilk dikkat etmeniz gereken patik yapımı sırasında kullandığınız malzeme ve model çeşidi.

 • Converse model bebek patiği

bebek patik modelleri bebek patik modelleri bebek patik modelleri

Son yılların modası olan Converse ayakkabılar bebek patikleri için de şahane model oluyor. İstediğiniz renk ve boyutta bu şık patiklerden örerek bebeğinizin kıyafetini kombinleyebilirsiniz.

 • Bot model bebek patiği

bebek patik modelleri 2018 bebek patik modelleri 2018 bebek patik modelleri 2018

Çok hareketli erkek bebekler için oldukça ideal olan bu patik örnekleri 2018 yılının trendlerinden olacak. Kullanım açısından büyük kolaylık sağlayan patik örnekleri anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz.

 • Hayvan/araç figürlü bebek patiği

bebek patiği bebek patiği bebek patiği

Patik modelleri 2018 yılında her yaştan insan için eğlenceli figürler ile süsleniyor. Sizde bu modadan yararlanmak için hemen patik modelleri indir ve ör akımına katılın. Bebeğinizin oldukça ilgisini çekecek bu detaylı örgüler, ayakkabı sevmeyen genç adamların ayağından çıkarmayacağı en güzel patikler olacak.

Kız bebek patik modelleri

Her örgü çeşidinden nasibini alan kız bebekleriniz için bu yıl hemen patik yapılışı ve patik süsleme detaylarını öğrenmelisiniz. Çünkü çok şahane patik örnek modelleri sunuyoruz. Annesi gibi bebeğiniz de şık olsun diyenlerdenseniz sizlere önerdiğimiz modelleri, süslemeler ile daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

 • Babet model bebek patiği

kız bebek patik modelleri kız bebek patik modelleri kız bebek patik modelleri kız bebek patik modelleri kız bebek patik modelleri

Çiçek, boncuk ve ponpon kullanılarak yapılan bu patik süsleme tarzları oldukça sık kullanılan örgü süslemelerinden. Renk uyumları ile kendiniz de patik örgüleri yapabilir ya da patik örnekleri anlatımlı video veya fotoğraflardan yararlanabilirsiniz.

 • Bot model bebek patiği

bebek patik yapımı bebek patik yapımı bebek patik yapımı bebek patik yapımı bebek patik yapımı bebek patik yapımı bebek patik yapımı

İster şapka isterseniz de saç bandı ile kombinleyebileceğiniz bu şahane bebek patikleri, kış aylarının vazgeçilmezi olacak. Özellikle canlı renkleri tercih ederseniz elde edeceğiniz patik örnekleri hazır alınan patik çorap, patik ayakkabı gibi ürünlerden daha çok ilgi görecek.

 • Figürlü kız bebek patiği

bebek patik örnekleri bebek patik örnekleri bebek patik örnekleri bebek patik örnekleri bebek patik örnekleri bebek patik örnekleri

Bu figürlü patik örnekleri tığla örülüyor. Hem eğlenceli hem de çok kolay olan bu örnekleri patik yapımı hakkında fikri olmayan kişiler bile kolaylıkla örebilir. Eğer çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakteri veya hayvan varsa o figürleri kullanmanız çocuğunuzun o patiği giymesinde büyük etki sağlayacak.

 • Ayakkabı model bebek patiği

bebek patik bebek patik bebek patik bebek patik

Tabanına keçe koyarak da yapabileceğiniz bu patik modelleri 2018 yılının en çok tercih edilen patik örnek modelleri arasında bulunuyor. İster yürümeye başlayan bebeğinizi ayakkabıların içine hapsetmemek için kullanın isterseniz de sadece soğuktan koruma amacı ile kullanın.

Günlük kullanıma uygun patik modelleri

 • Loafer model patik örnekleri

patik yapımı patik yapımı patik yapımı patik yapımı

Kolej ayakkabısı da denilen bu Loafer model ayakkabılardan esinlenilerek çıkartılan patik örnekleri şişle değil tığ ile örülüyor. Yarı resmi olan ayakkabı modelinden esinlenildiği için sizde koyu renkler ile örebilirsiniz.

 • Çorap model patik örnekleri

patik yapımı patik yapımı patik yapımı

Bot kadar uzun olmayan, standart çorap ölçülerinde örülen patik modelleri bebek ve büyükler için oldukça ideal olan örneklerden. Kullanımı kolay olan bu çorap patik kış aylarında ayağınızdan çıkartmak istemeyeceğiniz örgülerden olacak.

 • Bot model patik örnekleri

patik örnekleri 2018 patik örnekleri 2018 patik örnekleri 2018

Kadınların en çok beğendiği bot model patik örnekleri şişle veya tığla örülebiliyor. Bu patik yapılışı genellikle alt tabana keçe koyulan ve oldukça şık patik süslemeleri ile renklendirilen modeller arasında. Soğuktan tamamen koruyan bot patikleri yumuşak ve tüylü ipler ile örerseniz daha sıcak tutacak hem de değişik bir görüntü oluşturacak.

 • Bağlama detaylı patik örnekleri

patik örnekleri patik örnekleri patik örnekleri patik örnekleri

Patik örnekleri indir veya patik modelleri indir şeklinde arama yaparak kolayca ulaşabileceğiniz bu patik örnekleri bebek ve annelerin ikili kullanımına oldukça uygun modellerden oluşuyor.

 • Babet model patik örnekleri

patik modelleri patik modelleri patik modelleri patik modelleri patik modelleri

5 mille patik modelleri hala örülen fakat giderek modası geçen örgülerden. Bunların yerine, modern patik modelleri indir yazarak internet üzerinden ulaşabileceğiniz şık örnekleri tercih etmelisiniz. Kurdele, çiçek ve ponponlar ile süsleyerek de oldukça rahat kullanıma sahip bu örnekler patik nasıl örülür derdinden kurtulmanızı sağlayacak basit örgü çeşitlerinden yapılıyor. Özellikle misafir gezmelerinde kadınların yanlarından ayırmadığı patik örgülerini sizde deneyebilirsiniz. Bir kez kullanım rahatlığına alışınca başka başka hiçbir şeyi kullanmak istemeyeceksiniz.

Çeyizlik patik modelleri

Genç kızların çeyizlerinin olmazsa olmazlarından sayılan örgü patikler, gün geçtikte daha şık ve süslü bir hale geliyor. Fazla özen gerektiren çeyiz hazırlama geleneğine ayak uyduracaksanız, çeyizinizdeki her parçanın detaylı düşünülüp yapılmış olmasına önem göstermelisiniz. Bu nedenle mutlaka benimde çeyizimde olmalı diyebileceğiniz patiklere listemizden ulaşabilirsiniz.

 • Çiçek detaylı çeyizlik patik modelleri

patik örnekleri patik örnekleri patik örnekleri patik örnekleri

Patik nasıl örülür sorusunu tarihe kaldıracak bu modeller oldukça basit teknikler ile örülüyor. Şişle örmeyi de deneyebilirsiniz ancak tığ kullanarak sık iğne tekniği ile daha şık duran çeyizlik patikleri mutlaka farklı renkler ve farklı ip çeşitleri ile örebilirsiniz. Üst bölümüne, yanlarına veya arkasına da renkli çiçek desenleri ile süslemeler yaparak gösterişli patikler elde edebilirsiniz.

 • Kurdele ve boncuk detaylı çeyizlik patik modelleri

patik patik patik patik

Örgü patiklerinizi daha şık hale getirmek ve çeyizinize hazırlamak için mutlaka boncuk, kurdele, tül ve parlak taşlar gibi detaylar ile süslerseniz oldukça gösterişli örgüler elde edebilirsiniz. Özellikle yeni gelin olan kadınların ev gezmelerinde sıklıkla tercih ettiği örgü panikler bu süslemeler ile tamamlanıyor.

 • Yazlık kullanıma uygun çeyizlik patik modelleri

patik örnekleri tığla patik örnekleri tığla patik örnekleri tığla patik örnekleri tığla

Örgü patikler kış aylarında sıcak tutma özelliği nedeni ile tercih ediliyor olsa da çeyiz için hazırlanan modeller genelde görselliği ile dikkatleri üzerinde çeken modeller arasından seçilir. Bu nedenle sadece sıcak tutması değil, şık görüntüsü de önem kazanan patiklerinizi tığ ve parlak iplikler kullanarak bu örneklerde olduğu gibi örebilirsiniz.

Sandalet model patik modelleri

Giderek değişen örgü modellerini takip etmekte zorlanıyor olabilirsiniz ancak sayfamızda bulunan güncel panik modelleri sizi bu dertten kurtaracak. Son yılların modası sandalet tipi örgü modelleri için örnekleri incelemeniz yeterli.

 • Bilekten sandalet patik modeli

sandalet patik

Hem kullanım açısından hem de görsel açıdan oldukça şık olan bu patikler 2018 yılının en çok sevilen modelleri arasında. İstediğiniz renk ve ebatta örerek kullanabilirsiniz.

 • Parmak arası sandalet patik modeli

sandalet patik

Özellikle kız bebekleri için tercih edilen model, henüz yürüyemeyen bebekler için çok fazla kullanılıyor. Sadece görsel amaçlı kullanılan bu parmak arası modeli her kıyafet için farklı renkte örebilirsiniz.

 • Bantlı sandalet patik modeli

sandalet patik

Hep bebek için örecek değilsiniz ya, bu seferde kendinize şık bir patik örün. Altına keçe ya da taban kullanarak örebileceğiniz bu patikleri ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

 • Yanlar açık sandalet patik modeli

sandalet patik

Genellikle gelinlik kadınların çeyizleri için tercih ettiği bu model, günlük kullanıma çok da uygun olamayan bir patik modeli. Sadece özel günler için tercih edilebilecek patiği simli ya da tüylü iplerle de deneyebilirsiniz.

 • Kelebek detaylı sandalet patik modeli

sandalet patik

Patik modelleri bebek örgüleri için en şık olanı kelebek detaylı sandalet patik. Hem bilekten bağlama ipi nedeni ile kolay kullanılıyor hem de özellikle yaz aylarında çorap sevmeyen bebeklerin yerlere direkt temasını önleyen şık bir model.

Hediyelik patik modelleri

Yeni doğum yapan arkadaşlarınıza, düğünü olan sevdiklerinize veya özel gün kutlaması için hediye edebileceğiniz el emeği göz nuru patik modellerini, kolayca örüp iyi bir hediye hazırlayabilirsiniz.

 • Pilili patik modeli

patik örnekleri

Değişik bir süslemesi olan bu tarz patikleri, tek renk iplikle ördükten sonra ister başka bir tek renk ile pilileri yapın ya da birden fazla renk kullanarak rengârenk pililer elde edin.

 • Kurdele detaylı patik modeli

patik örnekleri

Oldukça basit bir model olan bu patiği kurdele veya boncuk kullanarak şık bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

 • Ayakkabı tarzı patik modeli

patik örnekleri

Modern örgü paniklerinde en çok sevilen ayakkabı tarzı patikler oluyor. O nedenle sizlerde sevdiklerinize bu tarz bir hediye hazırlayabilirsiniz. Tek renk ile biraz boş kalacak modeli, örnekte olduğu gibi farklı renkler ile yapmalısınız.

 • Bonbonlu patik modeli

patik örnekleri

Sevdikleriniz bebeklerine hediye edilebilecek bu patik modeli oldukça şirin ve şık bir örgü. Yapımı yaklaşık 1 gününüze patlayacak kolay modeli, koyu renkler ile örüp erkek bebekleri olan annelere de hediye edebilirsiniz.

 • Bilekten bağlamalı patik modeli

bebek patikleri

İster örgü ip, isterseniz de kurdele ile bağlama detayını verebildiğiniz bu patik modelleri genellikle 3-6 yaş arası çocuklar için hazırlanan örnekler arasında. Bağlamalı modeller genellikle kız çocuklarına hazırlandığı için eğer erkek bir bebeğe hazırlamak istiyorsanız bağlama yerine düğmeli patik örneklerine bakmalısınız.

Anne-kız kombin patik modelleri

Eskiden ikiz bebekler aynı model giydirilirdi ancak şimdilerin modası anne ve bebeğin aynı kombinleri kullanması. Sizde bu modaya ayak uydurmak isteyen annelerdenseniz yapmanız gereken kombin patik modellerini incelemek.

 • Bilekten bağlamalı anne-kız patik modeli

anne bebek patikleri

Oldukça hareketli kız bebekleri olan annelerin kurtarıcısı olacak bu şirin modeli, farklı renkler ile de deneyebilirsiniz.

 • Kurdele detaylı anne-kız patik modeli

anne bebek patikleri

Patik ön kısmına ister kendi örgüden hazırladığınız kurdeleyi isterseniz de hazır satılan kürdeler ile süsleyebilirsiniz. Özellikle ayakkabı ve çorap sevmeyen bebeklerin çok hoşuna gidecek modeli, sizin de giydiğinizi gören kızınız seve seve kullanmak isteyecek.

 • Converse anne-kız patik modeli

anne bebek patikleri

Koyu renkler ile anne-oğlunda seveceği bu model patikler altına keçe koyularak hazırlanıyor. Bağcıklı olması nedeni ile büyük kullanım kolaylığı sağlayan patiklerden bir adet de eşinize görerek aile kombini oluşturabilirsiniz.

 • Çiçekli babet anne-kız modeli

anne bebek patikleri

Soğuk havalarda içinizi ısıtacak rengârenk çiçek desenleri ile basit örgü patiklerinizi süsleyebilirsiniz. Hem bu şekilde oldukça ilgi çeken patikleri kızınız çok sevecek, sürekli kullanmak isteyecektir.

Şişle örülebilen patik modelleri

Ne olursa olsun, gelenekselleşen şeylerden vazgeçemem diyenlerin sevdiği eski tarz patik modellerini de sizler için derledik. Bu panikler diğer modellerden farklı olarak şiş ile örülüyor. Genellikle 5 mille yapılan bu örgüler için yine yeni modellerde olduğu gibi boncuk ve kurdele detayları da kullanılabiliyor. Örmesi zor olan modelleri yapabilmek için ya şiş örgüsünü bilmeli ya da en kısa sürede öğrenmelisiniz. Aksi takdirde bu modelleri örmeniz çok zor.

anne bebek patikleri

Cevapla

İzmir escort bayanlar Bursa escort bayanlar Ankara escort bayanlar Antalya escort bayanlar Eskişehir escort bayanlar Konya escort bayanlar Kayseri escort bayanlar İzmit escort bayanlarescort Alanya escort bayanlar Kocaeli escort bayanlar Kuşadası escort bayanlar Gaziantep escort bayanlar Malatya escort bayanlar Diyarbakır escort bayanlar Denizli escort bayanlar Samsun escort bayanlar Adana escort bayanlar Bodrum escort bayanlar Dubai escort privatmodelle berlin porn seks hikayeleri sex hikayesi porno paply.org