Saç Renkleri – 2018’in En Güzel Saç Rengi Modelleri

Saç Renkleri

2018 yılı her yaştan kadın için bomba gibi saç renkleriyle gündemimizdeki yerini alıyor. Bu yıl kadınlar için hem saç kesimleri hem de saç renkleri oldukça cesur. Yenilik seven, değişiklikleri kolayca kabul edebilen her kadının mutlaka denemesi gereken saç renk tonlarının 2018 yılında en çok tercih edilenlerini sizler için listeliyoruz.

Açık tenli kadınlar için saç renkleri

Açık bir ten rengine sahip olmak kadınlar için hem avantaj hem de dezavantaj oluşturabilir ancak bu durumu değiştirip kamufle etmek oldukça basit. Doğru saç kesimi, doru saç rengi ve biraz makyaj dokunuşu ile kendinize yepyeni bir hava verebilirsiniz. Açık tenli kadınlara her saç rengi yakışabiliyor. Ancak bu yıl favori olan renkleri sıralamak gerekirse;

Platin sarısı saç rengi

saç renkleri

Her kadının kolaylıkla taşıyamayacağı bu saç rengi, 2018 yılında özelikle buğday tenli kadınların favori renklerinden biri olacak. Ancak açık tenli olmanıza rağmen doğal saç renginiz koyu veya bir önceki boyanız koyu bir renk ise, saç rengi değiştirme işlemini lütfen bilirkişilerin elinden yaptırmalısınız. Çünkü platin sarısı hem tehlikeli bir renk olup hem de iyi yapılmadığı zaman oluşturduğu görüntü ile sizi hüsrana uğratabilir. Özellikle koyu saçtan çok basit aktığı için saçınızın normalden daha fazla işlem görmesi gerekir. Bu nedenle kuaförünüzden önce saç renkleri kataloğu isteyip inceleyin ve beğendiğiniz renkleri beraber tartışarak işlem yaptırın.

Bebek sarısı saç rengi

saç renkleri

Saç renkleri 2018 yılında fazlası ile iddialı olacak diye söylemiştik, bu nedenle bu zor renkleri denemek biraz sizi zorlayabilir. Hatta pek çok saç rengi deneme işlemi sonrasında istediğiniz tonu yakalayamama durumu ile de karşılaşma olasılığınız var. Açık tenlisiniz diye her tonu taşımak mümkün olmayabilir fakat göz renginiz ve saç modeliniz için uygun tercihi yardım alarak oluşturabilirsiniz. Eğer mavi ve yeşil göz rengine sahipseniz bu bebek sarısı saç rengi tam sizlik bir renk olacak. Hem daha dinamik hem de modern bir görüntü istiyorsanız işte sizin renginiz denilebilecek bir tondur bu.

Çikolata kahve saç rengi

saç renkleri

Oldukça renkli saçlar göreceğimiz bu yıl içerisinde açık tenli olup koyu renk seven kadınların ilk tercihi olacak çikolata kahveye bayılacaksınız. Saç renkleri ve isimleri bazen insanı korkutabilir ancak merak etmeyiniz isimler kadar değişik tonlar çıkmıyor karşınıza. Eğer açık tenli ve kahverengi gözlere sahipseniz mutlaka bu şahane rengi denemelisiniz. Özellikle aralara ışıltı attırarak da kullanabileceğiniz renk, 2018 koyu saç renkleri arasında trend olacak.

Açık kahve-kızıl saç rengi

saç renkleri

Kahve ve açık kızılın büyülü buluşmasına tanıklık eden bu renk, açık tenli kadınlara çok yakışacak bir renk. Hem yaz ayları için uygun olan hem de aralardaki kahve ışıltıları ile farklı bir hava katan renk hafif tonlardaki makyaj ile kullanıldığında şahane bir görüntü oluşmasına sebep oluyor. Burada bir hatırlatma yapmakta fayda var. Eğer saçınız kızıl tonlarında ise kesinlikle çok koyu rujları tercih etmeyin. Özellikle koyu kırmızı rujlar kızıl saçlar ile sanıldığı gibi hoş durmuyor. Onların yerine şeftali tonlarında bir makyaj ve yine o tonlarda bir ruj veya parlatıcı kullanırsanız saç renginizi daha çok ön plana çıkartabilirsiniz.

Büyülü siyah saç rengi

saç renkleri

Buğday ten rengine sahip her kadının bir kez de olsa mutlaka denemesi gereken bu parlak siyah tonu, teninize o kadar çok yakışacak ki uzun süre saç rengi değiştirme düşüncesi bile aklınızın ucundan geçmeyecek. Oldukça iddialı olan bu renk, renkli gözlü kadınlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Fazla parlak bir renk olması nedeni ile de saçın daha bakımlı görünmesini sağlayan rengi denemeden karar vermeyin deriz.

Koyu kızıl saç rengi

saç renkleri

Saç renkleri sarı kadar iddialı olan bir başka renk koyu kızıl bu yıl. Açık tonlarının da çok sevildiği kızıl renginde buğday tenlilere kesinlikle koyu kızılı öneriyoruz çünkü açık tonları esmer kadınlarda daha hoş duruyor. Bembeyaz bir ten ve ateş kırmızısı bir kızıl renk ile bütün yıl dikkatleri üzerinize çekecek ve pek çok kadın tarafından saç renginiz için soru yağmuruna tutulacaksınız.

Kumral saç rengi

saç renkleri

Saç renkleri kumral modasından asla vazgeçemez. Her yıl moda olmaya devam eden bu kumral tonlar, yine açık tenli kadınların yardımına koşuyor. Hem kullanımı kolay hem de kolay akmayan tonlardan olan bu renkler, saç rengi boyaları konusunda kararsız kalan ya da büyük değişimlere cesaret edemeyen kadınların ilk tercihi oluyor. Fazla değişiklik istemeyen fakat ister beyaz kapatma isterse de yenilik için tercih edilebilecek pek çok kumral tonu saç boyası var.

Açık kestane saç rengi

saç renkleri

Özellikle açık kahverengi gözlere sahip kadınları trend saç rengi olan açık kestane rengi, saç rengi modelleri arasında kullanımı en kolay olan renk türü olarak hayatımızda yer almaya devam ediyor. Göz renginin daha çok ortaya çıkmasına olanak sağlayan renk genellikle 25 yaş üstü kadınların favorileri arasında. Eğer saç boyanız geldiyse ve yaza bomba bir renk ile girmek isteyen açık tenli bir kadınsanız bu rengi denemenizde fayda var.

Açık kızıl saç rengi

saç rengi modelleri

Fazlası ile iddialı olan bu renk 2017 yılının sonlarına doğru fazlası ile gündeme gelmişti. Açık tenli pek çok kadının demeye başladığı renk 2018 yazında yine moda olacak. Çünkü saç renkleri bayan arkadaşlarımızın kendilerini, kişiliklerini veyahut da hissettiklerini göstermek için en uygun araç. 25-40 yaş aralığındaki çoğu kadının artık denemekten çekinmediği bu saç rengi boyaları için saç renkleri kataloğu mutlaka incelenmeli çünkü birkaç tonu bulunabiliyor.

Esmer tenli kadınlar için saç rengi

Esmer ten rengi, hem saç boyası hem de makyaj için biçilmez kaftan olan bir ten türü çünkü açık tenlere göre daha uyumlu tonlar yakalanabiliyor. Hem de açık tenlilerin çok fazla yaşadığı cilt problemlerinin çok yaşanmadığı bu ciltteki kadınlara önerilebilecek saç renkleri 2018 yılında fazlası ile iddialı. Hangi renkleri tercih etmelisiniz haydi, buyurun sizin için büyük bir titizlikle hazırladığımız listemize.

Koyu kızıl-kahve saç rengi

saç rengi modelleri

Oldukça iddialı olan bu renk esmer tenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kızıl ve kahverenginin karışımından oluşan renk için söylenebilecek en doğru şey, bu renk için saç rengi deneme asla gözünüzü korkutmasın. Buğday tenlilerinde oldukça bayıldığı bu renk, 2018 yılının cesur kadınları tarafından kullanılacak bir renk.

Büyülü bakır tonları saç rengi

saç rengi modelleri

Karamel saç rengi ile sürekli karıştırılan bu bakır tonları esmere saç rengi olarak önerilebilecek en havalı renklerden sadece bir tanesi. Genç kadınların çok sevdiği bu renk için kesinlikle kuaförünüze danışın. Evde uygulayacağınız saç boyama işleminde bu rengi tutturmak oldukça zor. Profesyonel bir kişinin yardımını alarak kıskanılacak renge sahip olabilirsiniz. Özellikle uç kısımlara veya aralara ışıltı attıran bakır saçlı kadınlarda var bu arada.

Denim mavisi saç rengi

renkli saçlar

Saç renkleri ve isimleri bazen insanlarda fazlası ile merak uyandırabiliyorken bu renk sizi oldukça şaşırtacak. Çünkü bu rengi uygulamak tam anlamı ile çılgın bir ruha sahip olmayı gerektiriyor. Genellikle enerjisi fazlası ile yüksek olan genç kadınlar arasında giderek artan denim mavisi saç rengi, belki de gerçekten sizin renginizdir ve denemeden bilemezsiniz değil mi?

Doğal kahve saç rengi

saç renkleri ve isimleri

Saç renkleri isimleri illaki değişik kelimeler ile kodlanacak diye bir durum yok. Gayet basit isimler ile de piyasada ulaşılan saç boyalarından en çok satışı olan doğal kahve saç rengi, fazla gösterişli renklerden hoşlanmayan veya saçını beyazlık gibi durumlardan dolayı boyatmak zorunda kalan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Hem doğal görünümü hem de renk tonu ile sıcacık gözüken bu rengi, değişiklikten hoşlanmayanlar tercih edebilir.

Küllü sarı saç rengi

saç renkleri ve isimleri

Saç renkleri kumral olan kadınlar arasında oldukça moda olan bu küllü sarı, saç rengi nasıl açılır ki sorularını da beraberinde getiriyor. Çünkü sarı renk genelde açık tenli kadınlara çok yakışan fakat esmerlerin çok tercih etmediği bir ton oluyor. Fakat çiğ bir sarı olmayan ve oldukça doğal duran bu küllü sarı saç rengi esmer tenli kadınların da sarıya duyulan istediğine cevap verebilecek türden. Yalnız küllü sarıyı kullanırken dikkat etmeniz gereken tek nokta makyajınızı ona uygun koyu tonlar ile yapmanız olacak. Eğer açık tonları tercih ederseniz saç boğucu bir havaya bürünecek ve saçınıza bakanlar bakımsız olduğunuz kanısına varacak. Bu nedenle makyaj sevmiyorsanız bile sadece koyu bir ruj ile saçınızı tamamlamanızda fayda var.

Balköpüğü saç rengi

saç renkleri ve isimleri

Esmere saç rengi bulmak o kadar kolay ki, bazen insan fazla seçenek arasında kararsız bile kalabiliyor. İşte böyle durumlarda yardımınıza koşacak bu balköpüğü rengi asla modası geçmeyecek bir ton. Bu renk için saç açtırma işlemine gerek duyulacak kadar koyu saçlarınız varsa sakın evde saç rengi açma oksijenli su gibi şeyleri denemeyin çünkü yanlış bir kullanımla güzelim saçlarını yakabilir ve kopmalara neden olabilirsiniz. Bu saç rengini kullanırken koyu kahve tonlarında aksesuar ve kıyafetlere ağırlık vermeyi de aklınızdan çıkarmayın.

Karamel saç rengi

saç renkleri ve isimleri

Saç renkleri karamel, fazla olan tonları nedeni ile genelde kahve ile karıştırılır ancak kahve kadar koyu olmayan ve daha ışıltılı duran karamel rengi esmer tenli kadınların her zaman gözde rengi olarak sayılır. Her tarz modele uyum sağlayan renk, bakımının kolay olması nedeni ile de çok tercih edilen tam anlamı ile bahar mevsiminin şahane renklerinden biri.

Koyu kestane saç rengi

saç renkleri ve isimleri

Bu ton özellikle esmer olup renkli gözlere sahip kadınların tercih etmesi gereken bir saç rengi çünkü zaten koyu olan ten tonuna daha fazla koyu renkler yüklendiğinde boğucu bir görüntü oluşuyor ancak gözleri renkli olanlarda çok hoş duran bu saç renkleri 2018 yılına damga vuracak kadar iddialı. Eğer açık renklerden hoşlanmıyorsanız ve gözlerinizde renkli ise işte bu sizin renginiz olabilir.

Ombre saç renkleri

Ombre, saç uçlarına yapılan ışıltı demek. İlk uygulanmaya başladığı dönemlerde dipler simsiyah ve uçlar açık sarı ile yapılan ombre artık o kadar demode olarak kullanılmıyor. Özellikle renkli saçlar için yapılan değişik ombreler 2018 yılında tam anlamı ile eksiksiz olmanızı sağlayacak. 2017 yılında esmerlerde saç rengi açma oksijenli su ile yapıldıktan sonra ombre atılırken, açık renk saçlarda genelde boyama işleminden sonra atılıyordu ancak artık bu durum 2018 ile beraber değişmek üzere. En iddialı ombre renklerini denemek istiyorsanız önce listemize bir göz atmalısınız.

Sarı ombre saç rengi

saç renkleri ve isimleri

Açık karamel saç rengi veya küllü sarı ile beraber kullanılan bu ombre çeşidi en çok tercih edilenler arasında. Özellikle kısa kesimli saçlarda ve maşa yapılarak kullandığında harika bir görüntü oluşturan saç rengi 2018 trendleri arasında. Hem esmerlere hem de buğday tenlilere çok hoş duran bu renk, yaz aylarının vazgeçilmezi olacak. Bu arada ombreli saçlarınızı genelde maşalı kullanın veya yarım toplayarak saça hareket vermeyi unutmayın. Genelde düz saçlar ombrede fazla ilgi çekmiyorken hafif dalgalı ve hareket katılan saçlar daha hoş bir görüntü sağlıyor.

Siyah mürdüm ombre saç rengi

saç renkleri ve isimleri

Esmer saç rengi modelleri arasında tam anlamı ile patlama yaşatan bu mürdüm ombre, saçın neredeyse tamamına uygulanıyor. Sadece uç kısımlara uygulandığında hoş durmuyor çünkü iki renk de fazlası ile iddialı. Koyu yeşil gözleri olan kadınlarda enfes duran bu ombreyi mutlaka denemelisiniz. Vazgeçilmeyecek bir renk olduğu bir gerçek.

Mavi-yeşil ombre saç rengi

renkli saçlar

2018 saç renkleri bayan arkadaşların özellikle de genç bayanların çılgınlar gibi yaptırmak için sıraya girdiği bu farklı ombre, tam anlamı ile deli dolu hayat yaşamayı sevenlere uygun. Öyle kolay kolay herkesin cesaret edip yaptıramayacağı bu saç rengi nasıl açılır ki sorularını akıllara getiren ombreyi tam anlamı ile değişiklik isteyenler denemeli. Eğer o kadar cesur kararlar veremiyorsanız veya giyim tarzınız bu saç rengi için uygun değilse yaptırmamanızda fayda var.

Gri ombre saç rengi

gri ombre saç rengi

2017 yılının en değişik saç renkleri isimleri kadar ilgi görmüştü ve herkes çılgınlar gibi bu renklere yönelirken, 2018 yılının en hoş ombresi gri saçlar oldu. Farklı gri tonlarına vurgu yapılarak elde edilen bu renk özellikle uzun saçlı kadınlarda ve esmer kadınlarda fazlası ile iyi duruyor. Açık tenli kadınlara yakışmayan gri renk, eğer çok isterseniz birkaç ton koyu griden yapılabiliyor ancak tercih etmemiz gerekli çünkü zaten ten renginiz oldukça açık, birde saçı fazla açık yaparsanız soluk bir görüntü oluşabilir.

Karamel ombre saç rengi

karamel ombre saç rengi

Saç renkleri karamel tonları her zaman moda olan ve asla eskimeyen modeller arasında fakat bu modelde yapılan ombre, doğal siyah saçı olan ve boyatmak istemeyen kadınlara uygulanıyor. Baştan sona boya işlemi yapılmadığı için hem kısa süreli kullanım sağlıyor hem de sıkılırsanız kestirme veya boyatma şansınız olabiliyor. Ancak illaki siyah saçınız olacak diye bir şey yok eğer çok beğenirseniz önce saçı siyaha boyatmanız sonrasında da uçlara karamel ombre attırmanız mümkün.

Kızıla sarı ombre saç rengi

saç rengi modelleri

Yine genç kızların severek yaptırdığı bu saç rengi için özellikle ombre kısmı için saç renkleri sarı tercih ediliyor. Yani kızıl üstüne farklı renkler atılmıyor sadece sarı kullanılıyor. Fazlası ile iddialı olan kızılı sarı ile bütünlemek biraz zor bir işlem olsa da değişik tarzlardan hoşlanan genç kadınların tercih ettiği iddialı ombre çeşitlerinden sadece birisi bu model.

Platine siyah ombre saç rengi

saç renkleri kataloğu

Saç renkleri sarı olan ve bundan sıkılan kadınların bu yıl fazlası ile tercih ettiği bu ombre oldukça değişik bir renk. Çünkü genelde koyu saça açık renk ile yapılan ombrede, bu modelde tam tersi fazlaca açık olan saça koyu renk ombre yapılıyor. Ya açık gri ya da platin sarısının üzerinde küllü siyah rengi ile yapılan ombre, iki renk saç kullanmayı sevenlerin trend renklerinden olacak.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevapla

İzmir escort bayanlar Bursa escort bayanlar Ankara escort bayanlar Antalya escort bayanlar Eskişehir escort bayanlar Konya escort bayanlar Kayseri escort bayanlar İzmit escort bayanlarescort Alanya escort bayanlar Kocaeli escort bayanlar Kuşadası escort bayanlar Gaziantep escort bayanlar Malatya escort bayanlar Diyarbakır escort bayanlar Denizli escort bayanlar Samsun escort bayanlar Adana escort bayanlar Bodrum escort bayanlar Dubai escort privatmodelle berlin porn seks hikayeleri sex hikayesi porno paply.org